“Bensons Auto” pārcelsies uz Berģiem, salonā darbosies “Signāls”

Uzņēmējs Māris Bensons informē, ka viņam piederošais SIA “Bensons Auto” pārceļ lietotu un mazlietoto auto tirdzniecību uz Berģiem, jo tālākā paplašināšanās esošajās auto salona telpās nebija iespējama. Tikmēr autosalonā, kurš savulaik tika uzcelts, lai tur tirgotu “Honda” automašīnas, turpmāk darbosies “Signāls” jaunizveidotā Rīgas filiāle.

Māris Bensons precizē, ka lietotu un mazlietotu automašīnu tirdzniecības vajadzībām daudz piemērotāks ir uzņēmējam jau vairāk nekā gadu piederošais īpašums – bijušais “Hotel Berģi” uz Siguldas šosejas pie Rīgas robežas un tam pieguļošā teritorija nepilni 4 hektāri zemes. Tur savulaik, jau padomju gados atradās auto centrs.

“Jaunajā centrā es redzu iespējas izvērst profesionālu auto tirdzniecību un apkopi,” precizē Māris Bensons, skaidrojot, ka šīs jomas specifika ir tāda, ka lai uzņēmums darboties profesionāli, tām vienlaicīgajā piedāvājumā jātur vismaz 400 mašīnas, lai klientam ir no kā izvēlēties, un lai viņam nebūtu nepieciešamības doties pie vēl kāda auto tirgotāja.

“Līdzšinējā salonā un tam pieguļošajā teritorijā nav iespējams ērti un pārskatāmi eksponēt vienlaicīgi 400 automašīnas, turklāt šīs salons pēc manas ieceres tika celts, lai būtu ērts servisa klientiem, jaunu automašīnu tirdzniecībai un tikai dažu lietoto automašīnu eksponēšanai ārpusē,” skaidro Māris Bensons.

Jau minētajās salona telpās turpmāk darbosies “Signāls” Rīgas filiāle, tādējādi paplašina savu darbību.

“Signāls” auto tirdzniecības jomā darbojas jau vairāk kā 20 gadus un ir viens no vecākajiem valsts uzņēmumiem ne tikai auto jomā vien. Uzņēmums atrodas Madonā un ir autorizēts dīleris Volvo, kā arī uz servisa līguma bāzes tiek sniegti pakalpojumi Ford, Renault un Dacia automašīnām.

“Signāls” savu darbību pagaidām paplašinās gan tikai servisa jomā. Tiek plānots servisa centrā apkalpot arī Volvo, iepriekš gan veicot izpēti par to, cik daudzi Volvo klienti to šobrīd vēlētos. Uzņēmuma stratēģiskais mērķis servisa jomā ir piesaistīt sev jaunus Volvo klientus, vienlaicīgi nepazaudējot nevienu esošo Hondas klientu.

“Signāls” ilgtermiņa mērķis ir sertificēta jaunu automašīnu tirdzniecība jaunajās telpās, lai gan šībrīža ekonomikas apstākļos runāt par to ir pāragri, jo lai pārveidotu esošo autosalonu atbilstoši Volvo standartiem, salona iekšējā un ārējā aprīkojumā ir jāiegulda ļoti ievērojamas naudas līdzekļi.

Māris Bensons uzsver, ka starp uzņēmumiem “Bensons Auto” un “Signāls” ir panākt vienošanās par to, ka līdzšinējiem “Bensons Auto” klientiem tiks saglabāti iepriekšējie pakalpojumi un tādā pašā kvalitātē.

Māris Bensons precizē, ka “Bensons Auto” līdzšinējie darbinieki, tai skaitā servisa speciālisti turpinās darboties “Signāls” Rīgas filiālē. Tādējādi klients pat nejutīs būtiskas atšķirības.

Plašāka informācija:

Māris Bensons

+ 371 29253033

e-mail: maris@bensons.lv

http://www.bensons.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s