«Origo» pircējiem piedāvā 1000 latu stipendiju studijām

1000 lati studijām jebkurā augstskolā vai profesionālās izglītības kursi – tā ir stipendija, ko šajā vasarā saviem pircējiem piedāvā laimēt tirdzniecības centrs «Origo». Izglītības un zinātnes ministre, kā arī Latvijas studentu apvienība šādu uzņēmuma iesaistīšanos izglītības pieejamībā vērtē atzinīgi un cer, ka «Origo» piemēram sekos arī citi uzņēmumi.

 

Kampaņa, kuras lielā balva ir 1000 latu liela stipendija, kā arī desmit mazākas balvas – profesionālās izglītības kursi mācību centrā «Riman», tirdzniecības centrā «Origo» sāksies 27. jūlijā un turpināsies līdz septembra beigām.

Laimēt balvu var katrs, kurš šajā laikā tirdzniecības centrā «Origo» iegādāsies preci 10 latu vērtībā un aizpildīs izlozes anketu. Pirkums var būt izdarīts ikvienā no vairāk nekā 200 tirdzniecības centra veikaliem. Taču, loterijā nevarēs piedalīties čeki, kas uzrādīs alkohola, tabakas izstrādājumu un medikamentu iegādi.

Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe ar savas palīdzes Agneses Korbes starpniecību atzīst, ka uzņēmumu iesaistīšanās izglītības pieejamības vairošanā un studējošo atbalstīšanā ir apsveicama un izsaka cerības, ka šim piemēram sekos arī citi uzņēmumi.

“Mums ir gandarījums par visiem tiem uzņēmumiem, kas jau līdz šim ir studentiem nodrošinājuši atbalstu gan stipendiju veidā, gan arī nodrošinot prakses vietas. Ir gandarījums, ka tagad studējošo atbalstīšanā iesaistās arī «Origo»,” ministres viedokli pauž Agnese Korbe.

Kā īpaši būtisku aspektu ministre uzsver ne vien pašu balvu, kas būs labs atbalsts, bet arī faktu, ka šādi uzņēmums izrāda savu ieinteresētību izglītībā un izglītotos cilvēkos. “Ja «Origo» balvā piedāvā arī profesionālās izglītības kursus, kas ļauj paaugstināt vai mainīt kvalifikāciju, kas esošajos apstākļos ir ļoti būtiski, uzņēmums faktiski rosina cilvēkus nepadoties un cīnīties ar sarežģīto situāciju,” vērtē Tatjana Koķe.

Atzinīgi «Origo» kampaņu vērtē arī Latvijas studentu apvienības prezidente Anna Cīrule, norādot, ka studentam 1000 latu ir visai pieklājīga summa: “Droši vien šī stipendija nebūs tas apstāklis, kas noteiks – iet studēt vai nē. Taču iespēja studenta ikdienu darīt vienkāršāku ir labs stimuls, lai daudzi nākamo mēnešu laikā iepirktos «Origo» un mēģinātu laimēt lielo balvu,” uzskata Anna Cīrule.

Tirdzniecības centra «Origo» direktors Aleksandrs Ņemirovskis, pamatojot ideju par stipendiju izveidi, skaidro: “Šodien vairāk kā jebkad ir svarīgi iegūt labu izglītību un mēs vēlamies palīdzēt. Turklāt palīdzēt nevis iedodot «zivi», bet – «makšķeri». Vēlamies mudināt cilvēkus izglītoties un mainīt profesiju, ja tas nepieciešams darba tirgū. Ticu, ka kādam mūsu piedāvātā stipendija būs tieši tas stimuls, ko viņš ir gaidījis,” informē Aleksandrs Ņemirovskis.

Būtiski, ka pretendēt uz stipendiju var ne vien jaunieši, bet arī viņu vecāki un pat vecvecāki – viss, kas nepieciešams – jāizdara desmit latu vērts pirkums, jāaizpilda izlozes anketa un oktobra sākumā, kad notiks laimīgo izloze – jāgaida zvans ar priecīgo ziņu par laimēto stipendiju un jāsāk mācīties.

Papildus informācija:

Liene Karpova
T/c «Origo» mārketinga menedžere
Tālr. 67073103
Mob.tālr. 29470771
Fakss 67073107

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s