“Ideju Vakariņās” diskutēs par uzņēmumu izdzīvošanas stratēģiju

Trešdien, 5.augustā plkst. 18:30 “Hotel Īslande” restorānā notiks jau trešās “Baltijas konsultantu nama” iniciētās “Ideju vakariņas”, kad vienkopus pie vakariņu galda tiks pulcēti sabiedrībā zināmi un idejām bagāti uzņēmēji, finansisti, politiķi, ierēdņi, pētnieki un žurnālisti, lai brīvā formā iniciētu un apspriestu idejas Latvijai un tās tautsaimniecībai.


Vieta, laiks un apstākļi būtu tie paši, kas iepriekš – tātad mēneša pirmā trešdiena, attiecīgi 5.augusts, plkst. 18:30, “Hotel Īslande” restorāns 9.stāvā. Arī šoreiz katrs par par sevi maksātu pats Ls 4,50, – tā ir “Hotel Īslande” draudzīgā cena par sātīgām un glaunām vakariņām.


“Baltijas konsultantu nama” valdes loceklis Māris Ginters informē, ka augusta “Ideju vakariņu” tēma ir – “Kā veidot uzņēmuma izdzīvošanas stratēģiju un ar ko tā atšķiras no ikdienas?”. Iepriekš, atbilstoši “Baltijas konsultantu nama” darbības profilam tika diskutēts par izmaksu optimizācijas iespējām apstākļos, kad samazinās ieņēmumi, turklāt tie kļūst grūti prognozējami.


“Ir vajadzīgas idejas, tai skaitā pat visnereālākās, tādējādi dodot cerību gan darba devējiem, gan arī darba ņēmējiem. Man liekas, ka šobrīd ekonomisko situāciju jau vairāk sāk ietekmēt nevis finanšu nepietiekamība, bet gan uzņēmēju bailes un apātija,” norāda Māris Ginters, piebilstot, ka “Ideju vakariņu” laikā būs iespēja savā starpā izrunāt gan to, kā tam būtu jābūt teorētiski, gan arī to, kā tas praktiski padodas. “Un te pieredzes apmaiņai ir jo īpaša liela loma,” uzsver Māris Ginters.


Līdz šim “Ideju vakariņas” jau piedalījušies daudzi Latvijā zināmi cilvēki, tai skaitā LTRK ģenerālsekretāre Žaneta Jaunzeme–Grende, “Baltkom” prezidents Pēteris Šmidre, autotirgotājs Māris Bensons, “Inbox.lv” īpašnieks Andris Griķis, “Stendera Ziepju fabrikas” īpašnieks Jānis Bērziņš, Tūrisma attīstības valsts aģentūras bijušais direktors Uldis Vītoliņš, “airBaltic” viceprezidents Gregorijs Pomerancevs, “Glāzeru grāmatvedības kantora” īpašnieks Jānis Glazers, “Rīga Taxi” valdes priekšsēdētājs Genādijs Aksjonovs, Poligrāfijas grupas “Mūkusala” direktors Visvaldis Trokša, “ToBeBest.com” īpašnieks Vilnis Baltiņš, žurnālists Pauls Timrots, sabiedrisko attiecību speciālists Kristians Rozenvalds, kā arī “Baltijas Konsultantu nama” pārstāvji Māris Ginters un Mārtiņš Strauss.


“Baltijas Konsultantu nams” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas specializējies grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanā, vienlaikus apkalpojot vairāk nekā 160 Latvijas uzņēmumus. “Attiecīgi mums ir iespēja no pirmavotiem iepazīt jaunākās tendences Latvijas tautsaimniecībā. Situācija nav iepriecinoša,” zina stāstīt Māris Ginters.


Plašāka informācija:


Māris Ginters, “Baltijas Konsultantu nams”

Mob. +371 29252369; Tel.: +371 67397558;

maris.ginters@bkn.lv; http://www.bkn.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s