Bezmaksas vieslekcija Turībā par stresu un tā pārvarēšanas iespējām

Biznesa augstskolā Turība otrdien, 15. septembrī, plkst.8:30 notiks vieslekcija “Stress – tā pārvarēšanas iespējas”, kuru bez maksas var apmeklēt augstskolas studenti, absolventi un ikviens interesents.


Lekciju vadīs Kristīne Šneidere, Swedbank AS personāla resursu plānošanas vadītāja Baltijas valstīs, kura kopš 2003. gada vada arī psiholoģiskos treniņus individuālās spriedzes regulēšanā.


Kristīne Šneidere lekcijā stāstīs par to, kas ir spriedze, kur un kāpēc tā rodas, kā tā ietekmē cilvēku, kā regulēt individuālo spriedzi un kā izmantot spriedzes enerģiju.


Šajā studiju gadā Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Swedbank AS katru nedēļu organizēs šādas dažādu jomu ekspertu tikšanās ar augstskolas studentiem un absolventiem.


Lekcijas tiek organizētas ar mērķi tuvināt izglītības procesu darba tirgus prasībām, lai studenti bez maksas varētu uzklausīt dažādu jomu profesionāļus un uzzinātu par reālo situāciju uzņēmējdarbībā, banku sfērā, kultūras un sporta organizācijās. Bijušajiem studentiem un ikvienam interesentam, savukārt, tā ir iespēja celt profesionalitātes līmeni, tiekoties un diskutējot ar ekspertiem un sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem.


Ikvienu, kurš vēlas apmeklēt vieslekciju, lūdzam iepriekš pieteikties Biznesa augstskolas Turība Izglītības projektu vadītājai Elīnai Pekšēnai, e-pasts: elina.peksena@turiba.lvVairāk informācijas:Pievienot attēlu

Biznesa augstskolas Turība

Komunikācijas vadītāja

Līga Ozoliņa

Tālr.67606102

E-pasts: liga.ozolina@turiba.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s