Biznesa augstskolas Turība studenti sakops Rundāles pils rožu dārzu

Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes studenti sadarbībā ar uzņēmumu “Henkel Latvia” 12. septembrī organizē draudzības talku Rundāles pilī, lai palīdzētu pils dārza sakopšanas darbos un spodrinātu senlaicīgos pils logus.


Kā skaidro Imants Lancmanis, Rundāles pils muzeja direktors, Rundāles pils muzejs šodien ir tik sakopts pateicoties sabiedrības atsaucībai: “Priecājos, ka arī studenti, kas ir aktīva sabiedrības daļa, iesaistās dārza atjaunošanas talkās! Šādi projekti pierāda, ka muzeji arī Latvijas jaunajai paaudzei ir vērtība.”

Rundāles pils sakopšanu atbalsta uzņēmums „Henkel Latvia”, sniedzot finansiālu atbalstu talkas norisei un nodrošinot logu un stiklu tīrīšanas līdzekļus, kā arī paši „Henkel Latvia” darbinieki kopā ar studentiem piedalīsies pils sakopšanas darbos.


„Rundāles pils teritorijas sakopšanas talka ir īpaša ne tikai tādēļ, ka uzkopsim valsts mērogā nozīmīgu kultūrvēsturisku objektu, bet arī tāpēc, ka draudzības talkas organizatori ir studenti, kuri nākotnē paši būs savu uzņēmumu vadītāji un veidos valsts ekonomiku un sabiedrību,” stāsta Markus Raunig, Henkel Latvia Biznesa attīstības direktors Baltijas valstīs.


Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes studentiem draudzības talkas, dažādi sociāli atbildīgi projekti ir ierasta prakse. Kā stāsta Rundāles pils talkas organizētāja, 2.kursa studente Sanita Segliņa, šādi projekti ir gan iespēja praktiski izmantot iegūtās zināšanas, gan iegūt gandarījumu par iesaistīšanos sabiedrībai nozīmīgos darbos.


Draudzības talkā aicinām piedalīties visus interesentus, mediju pārstāvjus, kuri vēlas palīdzēt vienai no skaistākajām Latvijas pilīm tapt vēl skaistākām!


Vairāk informācijas:

Līga Ozoliņa
Biznesa augstskolas Turība
Komunikācijas vadītāja
E-pasts: liga.ozolina@turiba.lv; Tālr.:67606102

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s