«Origo» un LNT palīdz atgūt darbu

Bezdarbs un algas samazinājums ir iespēja, kas dzīvi var būtiski uzlabot. Par to pārliecināta ir telekompānija LNT un tirdzniecības centrs «Origo» – LNT veido sižetu sēriju par cilvēkiem, kas, izmantojot bezdarbu, apguva jaunu profesiju un nu dzīvo labāk kā pirms krīzes, bet «Origo» piedāvā izlozēt stipendiju katram pircējam, kas vēlas mācīties un uzlabot savu dzīvi.
 
Līdz septembra beigām tirdzniecības centrā «Origo» turpinās akcija, kas 11 pircējiem ļauj laimēt stipendiju mācībām. Kampaņas lielā balva ir 1000 latu liela stipendija, bet desmit mazākas balvas nodrošinās profesionālās izglītības kursus mācību centrā «Riman».

Jau iepriekš «Origo» akciju atzinīgi novērtējusi Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe, kā arī Latvijas studentu apvienības prezidente Anna Cīrule. Ar septembri to aktīvi atbalsta arī telekompānija LNT, kas, sadarbībā ar «Origo» raidījumā «Tautas Balss» veido sižetu sēriju ar veiksmes stāstiem. Katrs no tiem var būt pamudinājums mācīties arī citiem.

«Šodien ir grūti – neviens nesaka, ka tā nav. Taču, šis vienlaikus ir arī iespēju laiks. Vēlamies saviem skatītājiem parādīt, ka Latvijā netrūkst pozitīvu piemēru, kad, paliekot bez darba, cilvēki nav nobijušies mācīties un tagad var teikt, ka viņu dzīve iet augšup kalnā. Piecos sižetos «Tautas Balss» ik nedēļu rādīs, ka mācoties un nebaidoties pat no radikālām pārmaiņām, situāciju var mainīt. Ceram, ka mūsu veiksmes stāstu varoņiem sekos arī citi Latvijas iedzīvotāji,» skaidro telekompānijas LNT pārstāvis Ēriks Ābele.

Bet «Tautas Balss» žurnāliste Zane Bērziņa, kas gatavo veiksmes stāstus un tiekas ar to varoņiem, atzīst, ka pozitīvu piemēru ir pārsteidzoši daudz: «Ir cilvēki, kas no pavāra pārtapa par ārvalstu kompānijas pārstāvi Baltijā un nu paplašina darbības lauku uz NVS valstīm. Ir cilvēki, kas nebaidījās no inženiera pārkvalificēties par darba drošības ekspertu un nu veiksmīgi vada pats savu uzņēmumu. Šādi var turpināt daudz un visdažādākajās jomās. Vienīgā mūsu varoņu kopīgā atziņa un padoms citiem ir: rast savu ideju un nebaidīties no pārmaiņām ceļā uz tās realizēšanu. Mani pašu šādi stāsti aizrauj un ceru, ka tie kļūs par pamudinājumu arī skatītājiem. Varbūt kādam no viņiem pārmaiņas palīdzēs realizēt arī «Origo» stipendijas.»

Jāatgādina, ka «Origo» stipendiju loteriju var laimēt katrs, kurš laikā no 24. jūlija līdz 30. septembrim tirdzniecības centrā «Origo» iegādāsies preci 10 latu vērtībā un aizpildīs izlozes anketu. Pirkums var būt izdarīts ikvienā no vairāk nekā 200 tirdzniecības centra veikaliem. Tiesa, loterijā nevar piedalīties čeki, kas uzrādīs alkohola, tabakas izstrādājumu un medikamentu iegādi. Kad pirkums izdarīts, stipendijas kārotājam vien jāaizpilda anketa un jāiemet tā vienā no septiņām laimesta urnām, kas izvietotas tirdzniecības centrā «Origo». Lielākā no urnām atrodas pie «Origo» informācijas centra, bet sešas mazākas izvietotas katrā no stāviem abos tirdzniecības centra korpusos.

Tirdzniecības centra «Origo» vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis atzīst, ka urnas netiks atvērtas līdz pat akcijas noslēgumam un šobrīd nav zināms, cik pretendentu jau pieteikušies, taču laimēt joprojām iespēja ir ikvienam. Turklāt, jo vairāk anketu viens cilvēks būs aizpildījis, jo lielākas kļūst izredzes laimēt: «Stipendijai un savas kvalifikācijas maiņas vai paaugstināšanas kursiem var pieteikties jebkurš no 14 gadu vecuma. Nekāda vecuma limita nav. Jābūt vien vēlmei būt gatavam pārmaiņām un mācībām.»

Papildus informācija:
Liene Karpova, T/c «Origo» mārketinga menedžere
Tālrunis 67073103; mob. 29470771

Ēriks Ābele, LNT
mob. 28233293

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s