Rīgas Tālmācības vidusskolā pirmā mācību diena

Sestdien, 19.septembrī būs pirmā mācību diena Rīgas Tālmācības vidusskolā, kur sākot ar 2009./2010. mācību gadu Latvijā pirmo reizi tiks uzsākta vispārējas vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena apguve tālmācībā, kas ir neklātienes izglītības paveids.


Rīgas Tālmācības vidusskolas direktore Ilze Kalniņa ar gandarījumu atzīst, ka audzēkņi atzinīgi novērtē tālmācības priekšrocības. Ir nokomplektētas sešas mācību klases, kurās mācības uzsāks gan audzēkņi no Latvijas, gan tautieši, kuri patlaban dzīvo un strādā Lielbritānijā, Īrijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Vācijā, Portugālē, Japānā, Šveicē, Somijā, Krievijā, Grieķijā, Skotijā, Spānija, Francijā, Itālijā, Čehijā un ASV.


Lielais interesentu skaits ir pierādījis, ka tālmācības izglītības forma ir mūsdienīga, ērta un viegli apvienojama ar darbu un privāto dzīvi, jo paredz klātienes konsultāciju apmeklēšanu tikai vienu reizi mēnesī.


Pirmajā mācību dienā vispirms audzēkņus un viesus uzrunās Rīgas Tālmācības vidusskolas direktore Ilze Kalniņa. Savus laba vēlējums teiks arī LR Izglītības un zinātnes ministrijas Vispārējās izglītības programmu licencēšanas komisijas loceklis Edgars Grīns, Privātskolu asociācijas prezidente Ināra Kalniņa un vienīgās tālmācības koledžas Baltijā – Biznesa vadības koledžas direktore Ineta Kristovska.


Pēc svinīgā pasākuma audzēkņiem ir ieplānotas klātienes konsultācijas pie saviem priekšmetu pedagogiem, kuras tiks filmētas, lai tās varētu noskatīties Rīgas Tālmācības vidusskolas audzēkņi visā pasaulē.


Rīgas Tālmācības vidusskola ir privāta izglītības iestāde, kuras mērķauditorija ir jebkurš cilvēks, kurš vēl nav uzsācis vai ir pārtraucis mācības vidusskolā. Vidusskola piedāvā jebkuram interesentam uzsākt mācības 10., 11. vai 12.klasē.

Tālmācības izglītības forma ir ērta un viegli apvienojama ar darbu un privāto dzīvi, jo paredz klātienes konsultāciju apmeklēšanu tikai vienu reizi mēnesī – sestdienās. Audzēknis mācās patstāvīgi, izmantojot mācību līdzekļus un Rīgas Tālmācības vidusskolas izstrādātos un elektroniski pieejamos tālmācības papildmateriālus. Kā jebkurā citā vidusskolā, arī Rīgas Tālmācības vidusskolā ir jākārto ieskaites un eksāmeni.

Rīgas Tālmācības vidusskola paver iespēju iegūt vidējo izglītību arī tālākos Latvijas novados un pat ārzemēs dzīvojošajiem un strādājošajiem tautiešiem. Ārzemēs dzīvojošie tautieši ieskaites kārtos izmantojot internetu.

„Rīgas Tālmācības vidusskola” reģistrācijas apliecība izdota, Rīgā 06.03.2009. ar Nr. 3913802737 un tai ir izsniegta programmas īstenošanas licence Nr. 8701, Rīgā 30.04.2009. par „Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena” realizēšanu. Izglītības programmas kods 31011013.

Plašāka informācija:

Rīgas Tālmācības vidusskola

Tālr./fakss.: +371 67592999

Mob.tālr.: +371 26447772

info@talmacibasvsk.lv

www.talmacibasvsk.lv

One comment

  1. Esam gandarīti!“Nav apstiprinājušās daudzu skeptiķu šaubas un iebildumi, ka tālmācībā nevar iegūt kvalitatīvu vidējo izglītību, jo visi valstī noteiktie centralizētie eksāmeni ir nokārtoti par 100%,” gandarījumu pauž Rīgas Tālmācības vidusskolas direktore Ilze Kalniņa.Centralizētajā vēstures eksāmenā B un C līmeņus ieguvuši 73%. D līmeni 27% audzēkņu. Latviešu valodā un literatūrā B un C līmenis 53%, D un E līmenis 47%. Matemātikā B un C līmenis 4%, D un E līmenis 90 %, savukārt F līmeni ieguvuši tikai 6% no audzēkņiem. Angļu valodā A, B un C līmeņus ieguvuši 57%, D un E līmeņus 43% audzēkņu.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s