“SMSReklama” piedāvās arī Bluetooth mārketingu

Reklāmas kompānija “SMSReklama” sākusi piedāvāt jaunu un Latvijā ekskluzīvu tehnoloģiju – Bluetooth mārketingu, kas vērsta uz brendu popularizēšanu un var būtiski veicināt pakalpojumu un preču pārdošanu konkrētā tirdzniecības vietā vai rajonā.


“SMSReklama” projektu vadītāja Jana Geca precizē, ka ar Bluetooth tehnoloģijas palīdzību var izplatīt informāciju uz apkārtējo cilvēku mobilajiem telefoniem, turklāt nosūtīt var aprakstus, bildes, audio un video failus, spēles un citus sūtījumus, kurus var apstrādāt konkrētais mobilais telefons.


Ar Bluetooth mārketinga tehnoloģijas palīdzību var organizēt arī interaktīvus konkursus, spēles un aptaujas.


Bluetooth tehnoloģijas ir ļoti attīstījušās. Viena Bluetooth raidītāja darbības lauks ir pat vairāk nekā kilometrs. Savukārt piedāvātais programmu nodrošinājums ļauj noteikt telefonu skaitu, kas reklāmu pieņēmuši, telefonu skaitu, kas no reklāmas sūtījuma ir atteikušies, kā arī noteikt telefonus, kuri atrodas reklāmas uztveršanas zonā.


“Ļoti būtiski ir atzīmēt, ka Bluetooth mārketinga tehnoloģija nodrošina iespēju atteikt konkrētā reklāmas sūtījuma saņemšanu, kas kā zināms, nav iespējams ar citiem reklāmas sūtījumu veidiem, kur var labākajā gadījumā lūgt reklāmas ziņojums vairs nesūtīt. Bluetooth tehnoloģijas paredz, ka tikai tad, kad mobilā telefona īpašnieks ir atļāvis pieņemt konkrēto ziņojumu, tas var tik ielādēts mobilajā telefonā. Turklāt, ja telefona īpašnieks ir atteicies no konkrētā ziņojuma saņemšanas, sistēma viņam to neļaus sūtīt atkārtoti,” Bluetooth tehnoloģijas ētikas puses skaidro Jana Geca.


Jana Geca zināja stāstīt, ka ārzemēs daudzviet telefona lietotāji ir ļoti ieinteresēti saņemt aktuālo informāciju Bluetooth sūtījumu veidā. “Klienti vēlas saņemt sabiedriskā transporta kustības grafiku, audiogidus, kā arī kinoteātra filmu sarakstu, akcijas preču sarakstu, atlaižu kuponus,” stāsta Jana Geca.


Vietas, kur varēs saņemt Bluetooth informācijas un reklāmas sūtījumus tiks identificētas ar īpašām uzlīmēm, lai tādējādi mudinātu interesentus savos mobilajos telefonos aktivizēt Bluetooth savienojumus. “Minētā reklāmas uzlīme arī iedrošinās mobilo telefonu īpašniekus neatteikties no sūtījumu pieņemšanas, kas citkārt varētu būt aktuāli baidoties no nevēlamiem un pat bīstamiem sūtījumiem,” skaidro Jana Geca.


Jana Geca zināja teikt, ka ņemot vērā Bluetooth plašo pielietojumu mobilo telefonu brīvroku sistēmas un interneta savienojumu veidošanā starp telefonu un datoru, šobrīd ļoti daudzi cilvēki ikdienā ir savos telefonos aktivizējuši Bluetooth savienojumu.


“Sākumā esam ieplānojuši sadarboties ar lielveikaliem, piedāvājot viņiem izīrēt gan īpašo Bluetooth aparatūru, gan arī programmatūru,” informē Jana Geca, precizējot, ka šobrīd ir apzināti visi lielākie Latvijas tirdzniecības centri.


“Manuprāt īrēt ir parocīgāk nekā pašiem to visu iegādāties. Iespējams, ka konkrētajā vietā būs vajadzīgs vēl jaudīgāks raidītājs, iespējams, ka nāksies izmantot citas formas. Taču ja aparatūra tiek īrēta, tad īrniekam nav jāuztraucas ne par tehnoloģiju, ne liekiem tēriņiem par tās iegādi, šīs rūpes atstājot mums,” uzskata Jana Geca.


“SMSReklama” līdz šim specializējas SMS reklāmas sūtījumu jomā, klientiem piedāvājot gan automatizētu sūtīšanas sistēmu, gan arī ieguldot pūliņus legālu un kvalitatīvu datu bāzu veidošanā. “Uzskatām, ka SMS reklāmām ir ļoti liela perspektīva, jo tā ir iespēja personiski uzrunāt vēlamo mērķauditoriju par samērīgu cenu,” stāsta Jana Geca.


Plašāka informācija:

Jana Geca, SIA „ SMSReklama”

Tel.: +371 67135135

http://www.smsreklama.lv

jana@smsreklama.lv


One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s