Jelgavas domes kausa izcīņā «Barons» aizstās «Ķeizarmežu»

No 25. līdz 27.septembrim Jelgavas sporta hallē (Mātera iela 44a) notiks basketbola turnīrs «Jelgavas domes kausa izcīņa 2009». Turnīra dalībnieku sarakstā ieviesušās nelielas izmaiņas – «Ķeizarmeža» vietā uz turnīru Jelgavā dosies Latvijas vicečempioni «Barons».


Jau iepriekš tika ziņots, ka par Jelgavas domes kausu sacentīsies Jelgavas BK «Zemgale», SK «Valmiera», biznesa augstskolas «Turība» komandas un BK «Ķeizarmežs», taču pēdējie no dalības turnīrā atteikušies. Tukšo vietu aizpildīs cits Latvijas galvaspilsētas klubs – «Barons/LMT», kas 2008./2009. gadā spēlēja Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā un izcīnīja sudraba medaļas.


Patlaban nav pilnīgas informācijas par «Baronu» iespējamo sastāvu turnīram Jelgavā, taču publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka trenera Edgara Tetera vadībā trenējas vismaz 16 basketbolisti, kuru skaitā ir daži pazīstami spēlētāji – Ivars Timermanis, Raimonds Feldmanis, Artūrs Strēlnieks, Artūrs Brūniņš, Haralds Kārlis, Rūdolfs Rozītis un citi.


Uz turnīru Jelgavā dosies SK «Valmiera», kas pagājušajā sezonā LBL 1.divīzijas čempionātā izcīnīja 4.vietu, bet Baltijas Basketbola līgas elites divīzijā ierindojās 9.vietā. Šosezon komandu pametis galvenais treneris Ainārs Bagatskis, kura vietā stājies Gatis Melderis. Komandas kodolu pārsvarā veido Valmieras basketbola skolas audzēkņi.

Par Jelgavas domes kausu cīnīsies arī Biznesa augstskola «Turības» komanda, kas 2008./2009. gada sezonā triumfēja Latvijas Basketbola amatieru līgā un ieguva tiesības šajā sezonā spēlēt LBL 2.divīzijas čempionātā. Komandu jau vairākus gadus trenē leģendārais Pēteris Višņēvics. Vienības rindas veido augstskolas studenti, kā arī vairāki spēlētāji ar LBL spēļu pieredzi.

Gatavojoties jaunajai basketbola sezonai BK «Zemgale» vadība noslēgusi līgumus ar vairākiem spēlētājiem, kuri pārstāvēs Jelgavas kluba krāsas arī Jelgavas domes kausa izcīņā. Klubs noslēdzis līgumus ar sekojošiem basketbolistiem – Matīss Rozītis, Jēkabs Rozītis, Jānis Bambis, Ilmārs Bergmanis, Kalvis Krūmiņš, Ģirts Celms, Armands Seņkāns, Andris Justovičs, Edgars Krūmiņš, savukārt ar komandu kopā trenējas Gatis Meikšāns, Gatis Justovičs, Jānis Bērziņš, Česlavs Mateikovičs un Edgars Tramdaks, kurš gan guvis traumu. Jelgavas komandu cīņā arī sājā sezonā vedīs galvenais treneris Varis Krūmiņš un viņa asistents Kaspars Vilcāns.


Spēļu kalendārs:


Piektdiena, 25. septembris

Pulksten 17, BK «Valmiera» – BK «Barons»

Pulksten 19, BK «Zemgale» – BK Biznesa augstskola «Turība»


Sestdiena, 26. septembris

Pulksten 16, BK «Valmiera» – BK Biznesa augstskola «Turība»

Pulksten 18, BK «Zemgale» – BK «Barons »


Svētdiena, 27. septembris

Pulksten 11, BK «Barons» – BK Biznesa augstskola «Turība»

Pulksten 13, BK «Zemgale» – BK «Valmiera»

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s