Inbox.lv jau 5 000 000 reģistrētu lietotāju

5 miljonu robežu ir pārsniedzis nacionālā e-dienesta Inbox.lv reģistrēto lietotāju skaits un tas turpina pieaugt gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Arī ikmēneša aktīvo pastkastīšu skaits jau ir pieaudzis līdz 1,2 miljoniem un unikālo lietotāju skaits pēc Gemius datiem pārsniedz 800 000 unikālo lietotāju mēnesī, kas ir nesalīdzināmi vairāk kā citiem, tradicionālajiem medijiem.

 

“Daudzi cilvēki paralēli lieto vairākus lietotāja kontus, daudzi arī reģistrējuši lietotāja kontu tikai kādam īpašam notikumam. Jāatzīmē pozitīvā tendence ārvalstu lietotāju skaita pieaugumam,” stāsta Inbox.lv valdes loceklis Andris Griķis, paredzot, ka ievērtējot Latvijas iedzīvotāju skaitu, jautājums par to, kā var būt 5 miljoni reģistrētu un aktīvu Inbox.lv lietotāju kontu, varētu rasties daudziem.

Lielāko daļu reģistrēto lietotāju veido Latvijas interneta lietotāji, kur daudziem ir vairāk kā viena aktīva pasta kastīte – viena paredzēta darba vajadzībā, viena privātām, viena izklaidei un vēl viena reģistrācijai citos portālos, un katru no šīm pastkastītēm lietotājs apmeklē vismaz 1 reizi mēnesī.

Otru daļu veido reģistrētie lietotāji no citām valstīm, kuru skaits pēdējā laikā ir būtiski pieaudzis. Jau 38% no Inbox.lv lietotājiem, apmeklē Inbox.lv no citām, kopskaitā vidēji 170 valstīm. Vislielākais lietotāju skaits, t.i. 8,5% nāk no Lielbritānijas, 6% no Īrijas, 3% no Vācijas un pa 1% no katras Skandināvijas valsts.

Inbox.lv jau šobrīd piedāvā 18 dažādus interneta pakalpojumus, no kuriem populārākais ir Inbox Mail, kuru izmanto 48% no viesiem Inbox.lv lietotājiem. Pārējos pakalpojumus, no kuriem izmantotākie ir Inbox Games, Inbox Foto, Inbox Smart un Inbox Files, izmanto 52% no visiem lietotājiem. Visi šie pakalpojumi tiek veidoti vadoties pēc viena kritērija – cilvēku nākotnes vajadzībām. Un arī šogad, pēc šī paša kritērija ir tapis jauns Inbox.lv pakalpojums – Inbox Saites, kas piedāvā saišu saglabāšanas funkciju. Turpmākajos plānos ietilpst esošo produktu pilnveidošana, kā arī jaunu veidošana atbilstoši lietotāju vajadzībām.

Pēc Gemius datiem, Inbox.lv dienas auditorija sasniedz vidēji 350 000 unikālo lietotāju, kas ir būtiski vairāk, kā tradicionālajiem medijiem – TV, radio vai presei. Šie dati parāda un pierāda gan interneta kopumā, gan Inbox.lv pieaugošo popularitāti, jo tieši internets ir tā vide, kur katrs indivīds var brīvi izvēlēties to, ko viņš grib lasīt vai redzēt un to, kad viņš to vēlas darīt.

“Par interneta strauju kāpumu Latvijas iedzīvotāju un patērētāju skatījumā liecina arī šī gada mīlētāko zīmolu Tops, jo tā augšgalā atradās daudz interneta portālu un interneta pakalpojumu sniedzēju. Tieši internets ir tas, kas saviem lietotājiem piedāvā interaktīvus risinājumus un dažāda tipa saturu, kur katrs izvēlas sev interesanto,” rezumē Andris Griķis.

Par Inbox.lv
Inbox.lv tika izveidots un uzsāka savu darbību 1998. gadā. Šobrīd tas ir kļuvis par lielāko interneta portālu Latvijā, kas piedāvā jau 18 bezmaksas pakalpojumus un apmeklētības ziņā gan pēc TNS Latvia, gan Gemius pētījumu datiem ieņem pirmo vietu starp Latvijas portāliem, sasniedzot līdz pat 800 tūkstošus unikālo lietotāju mēnesī un 650 tūkstošus nedēļā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Šestakovska
Inbox.lv mārketinga un SA speciāliste
e-pasts : ilze.sh@co.inbox.lv
tālr. : 67359509

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s