Kaspars Cipruss pievienojas BK «Zemgale»

Basketbola kluba „Zemgale” rindas ir papildinājis 1982.gadā dzimušais un 211 cm garais centra uzbrucējs Kaspars Cipruss. Basketbola kluba „Zemgale” vadība un treneru sastāvs ir pārliecināti, ka Kaspars Cipruss būs labs papildinājums komandai gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.


Kaspars Cipruss pagājušo sezonu spēlēja ārpus Latvijas, savukārt 2007/2008.gada sezonu Kaspars Cipruss aizvadīja BK „Liepājas Lauvas ” vidēji spēlē gūstot 11,5 punktus un izcīnot 9,5 bumbas zem groziem.


“Domāju, ka Kaspars Cipruss būs labs papildinājums garajam galam mūsu komandā, kā arī būs labs sparinga partneris Jānim Bambim. Komandā būs cita seja, kas kopējam darbam un atmosfērai komandā nāk tikai par labu,” norāda Basketbola kluba „Zemgale” galvenais treneris Varis Krūmiņš.


“Ar Kasparu Ciprusu esam pietiekoši labi pazīstami un mums ir koleģiāla vienošanās, ka ja viņam tiks piedāvāts labāks līgums ārzemēs, mēs viņam nekādus šķēršļus neliksim un atļausim braukt prom,” precizē Varis Krūmiņš, tādējādi paskaidrojot, kāpēc Kaspars Cipruss izvēlējās spēlēt Jelgavā.


BK „Zemgale” šobrīd Latvijas Basketbola Līgā ieņem sesto vietu un Baltijas Basketbola Līgas izaicinājuma kausā otro vietu savā grupā. Komandas mērķi kopš sezonas sakuma nav mainījusies: LBL piedalīties izslēgšanas spēlēs, BBL piedalīties izaicinājuma kausa finālturnīrā.Plašāka informācija:

Andris Vereščagins

Mob. tel. 29232869

andris@bkzemgale.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s