Basketbols vienos dažādu profesiju pārstāvjus

Portāla un žurnāla «Jelgavnieki.lv» organizētajā basketbola miniturnīrā jau apstiprinājušas dalību septiņas komandas: «Politiķi», «Žurnālisti», «Uzņēmēji», «Ierēdņi», «Ārsti», «Temīda» un Saeimas deputātu un ministru apvienotā komanda. Turnīrs notiks Ozolnieku sporta namā, ceturtdien, 22.aprīlī no pulksten 18. To varēs vērot arī skatītāji.


«Iepriekš, pašvaldību vēlēšanu priekšvakarā rīkojām basketbola turnīru politiskajām partijām, taču šogad mainījām formātu. Mūsu mērķis ir komandā apvienot vienā jomā strādājošos basketbola entuziastus, kas iepriekš nav spēlējuši kopā un arī darba ikdienā ne vienmēr ir vienā komandā. Taču šāds turnīrs var rosināt pozitīvu savstarpējo kontaktu veidošanu, kas lieti noderēs turpmākai sadarbībai darbā,» stāsta portāla un žurnāla «Jelgavnieki.lv» īpašnieks Kristians Rozenvalds.


Turnīru atklās jelgavnieks Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, kurš, spēlēm noslēdzoties, pasniegs turnīra vērtīgākajam spēlētāja arī īpašo balvu – basketbola bumbu.


Turnīrā piedalīsies arī Latvijā un Jelgavā pazīstami politiķi, vadītāji, uzņēmēji un žurnālisti.


Pamācošs sadarbības piemērs basketbola laukumā ir arī komanda «Temīda», kurā spēlēs tiesneši, prokurori, izmeklētāji un advokāti, kuri, kā zināms, ikdienā ir katrs savā pusē. «Basketbolu spēlēju regulāri amatieru komandā «Zemgales ērgļi», tāpēc labprāt piedalīšos turnīrā, jo tā ir lieliska iespēja saliedēt komandu, kas ikdienā risina profesionālus jautājumus,» teic Zemgales apgabaltiesas tiesas priekšsēdētāja palīgs Andris Škutāns.


Ļoti aktīvi basketbolisti ir arī Jelgavas ārsti. Sākotnēji savu komandu vēlējas atsevišķi pieteikt arī «Zemgales Veselības centrs», taču tas būtu bijis pretrunā ar turnīra mērķi – vienot laukumā vienā nozarē strādājošos un savstarpēji konkurējošos speciālistus un organizācijas.


«Vienlaicīgi mums nācās atteikt arī trim partijām, jo saskaņā ar savu mērķi, vēlamies jau tā sašķeltos politiķus nevis sagrupēt pa komandām, bet gan tos apvienot kopīgā politiķu komandā,» stāsta Kristians Rozenvalds.


Visas komandas šādos sastāvos nekad iepriekš nav spēlējušas, attiecīgi visām komandām būs vienādi apstākļi un iespējas. Iespējams, ka kādai no komandām, kurām būs nepieciešams trenera padoms, ar to palīdzēs Edgars Šneps.


K.Rozenvalds precizē, ka komandu skaitu šogad papildināt vairs nav iespējams, jo jau esošais komandu skaits ir tik liels, ka uzvarētāju noskaidrošana ieilgs vēlā vakarā. «Taču ņemot vērā, ka vairākās komandās trūkst rezervistu, attiecīgās jomās strādājošajiem vēl ir iespēja sevi pieteikt kādā no komandām,» stāsta Kristians Rozenvalds, aicinot pieteikties «Jelgavnieki.lv» birojā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s