Basketbolā: žurnālisti un uzņēmēji pret ierēdņiem un politiķiem

Ceturtdien, 22.aprīlī no pulksten 18 līdz 21 Ozolnieku sporta namā notiks portāla un žurnāla «Jelgavnieki.lv» organizētais ikgadējais basketbola miniturnīrs amata brāļu komandām. Dalību apstiprinājušas septiņas komandas: «Politiķi», «Žurnālisti», «Uzņēmēji», «Ierēdņi», «Ārsti», «Juristi» un Saeimas deputātu un ministru apvienotā komanda.


Basketbola turnīra norisi varēs vērot arī skatītāji un līdzjutēji. Savu dalību komandās jau apstiprinājuši daudzi Jelgavā un Latvijas mērogā pazīstami basketbola entuziasti. Basketbols, kā zināms, ir komandas spēlē, un spēles laukumā ļoti labi atsedzas ikviena spēlētāja personiskās īpašības, tādēļ, iespējams, daudzi pazīstamie jelgavnieki parādīs sevi iepriekš nepierastā šķērsgriezumā.


«Iepriekš, pašvaldību vēlēšanu priekšvakarā rīkojām basketbola turnīru politiskajām partijām, taču šogad mainījām formātu. Mūsu mērķis ir komandā apvienot vienā jomā strādājošos basketbola entuziastus, kas iepriekš nav spēlējuši kopā un arī darba ikdienā ne vienmēr ir vienā komandā. Taču šāds turnīrs var rosināt pozitīvu savstarpējo kontaktu veidošanu, kas lieti noderēs turpmākai sadarbībai ikdienas darbā,» stāsta portāla un žurnāla «Jelgavnieki.lv» īpašnieks Kristians Rozenvalds.


Turnīru atklās jelgavnieks Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, kurš, spēlēm noslēdzoties, pasniegs turnīra vērtīgākajam spēlētāja arī īpašo balvu – basketbola bumbu. Iespējams, ka Latvijas basketbola izlases kapteinis arī pats kādu mirkli spēlēs kādā no komandām.


Jelgavas politiķu komandā startēs gan Jelgavas pilsētas, gan arī Jelgavas novada domē ievēlētie deputāti, tai skaitā arī Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune. Politiķu komandā iekļauti arī vairāki Jelgavas politisko partiju reģionālo nodaļu vadītāji.


Apvienotajā Saeimas deputātu un ministru komandā plāno spēlēt arī divi ministri. Viņi gan lūdza līdz turnīra sākumam viņu vārdus nepubliskot, jo valdības darbs, kā zināms esot tāds, ka ik brīdi ir iespējamas kādas izmaiņas iepriekš ieplānotajā darba kārtībā, taču vienlaicīgi viņiem negriboties pievilt kādu, kas būs īpaši atbraucis satikt un uzrunāt ministrus basketbola laukumā.


Juristu komandā spēlēs Jelgavas un Zemgales apgabaltiesas tiesneši, prokurori, izmeklētāji un advokāti, kuri, kā zināms, ikdienā ir katrs savā pusē. «Basketbolu spēlēju regulāri amatieru komandā «Zemgales ērgļi», tāpēc labprāt piedalīšos turnīrā, jo tā ir lieliska iespēja saliedēt komandu, kas ikdienā risina profesionālus jautājumus,» teic Zemgales apgabaltiesas tiesas priekšsēdētāja palīgs Andris Škutāns.


Ierēdņu komandā spēlēs gan Jelgavas pilsētas un novada pašvaldības organizāciju, gan arī Latvijas mēroga valsts iestāžu reģionālo organizāciju vadošie darbinieki. Tāpat šai komandā spēlēs arī Jelgavā dzīvojošie ministriju un valsts iestāžu darbinieki.


Ļoti aktīvi basketbolisti ir arī Jelgavas ārsti. Sākotnēji savu komandu vēlējas atsevišķi pieteikt arī «Zemgales Veselības centrs», taču tas būtu bijis pretrunā ar turnīra mērķi – vienot laukumā vienā nozarē strādājošos un savstarpēji konkurējošos speciālistus un organizācijas.


Visas komandas šādos sastāvos nekad iepriekš nav spēlējušas, attiecīgi visām komandām būs vienādi apstākļi un iespējas. Iespējams, ka kādai no komandām, kurām būs nepieciešams trenera padoms, ar to palīdzēs Edgars Šneps.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s