Jelgavas politiķi uzvar Jelgavnieki.lv basketbola turnīrā

Skatīt bilžu galeriju.


Portāla un žurnāla «Jelgavnieki.lv» organizētais basketbola mini turnīrs pierādīja, ka basketbolā vienā komandā var saspēlēties arī konkurenti. Turnīrā piedalījās deputāti, ministri, ierēdņi, uzņēmēji, tiesneši, prokurori, izmeklētāji, advokāti, ārsti un žurnālisti. Sīvā cīņā finālā pārspējot Jelgavas uzņēmējus, uzvaru izcīnīja Jelgavas politiķu komanda, kurā spēlēja Jelgavas pilsētas, kā arī Jelgavas un Ozolnieku novada deputāti, kuri pārstāvēja gan pozīciju, gan arī opozīciju.


Turnīrā piedalījās septiņas komandas – «Politiķi», «Uzņēmēji», «Žurnālisti», «Ārsti», «Ierēdņi», «Juristi», Saeimas deputātu un ministru apvienotā komanda. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un divas labākās turpināja cīņu pusfinālos.


«Esam gandarīti – mūsu mērķis laukumā apvienot savstarpēji konkurējošos cilvēkus, kas līdz šim kopā nav spēlējuši, ir attaisnojies – komandas spēlēja saskaņoti un bija vienotas uzvarai. Tāpēc šādus turnīrus rīkosim katru gadu,» rezumē portāla uz žurnāla «Jelgavnieki.lv» īpašnieks Kristians Rozenvalds.


«Sporta laukumā gan politiķis, gan žurnālists kļūst par normālu cilvēku un cīnās,» uzskata Jelgavas pilsētas domes deputāts Dainis Liepiņš, kurš kopā ar biedriem Ziedoni Cauni, Saulvedi Šalajevu, Mintautu Buškevicu, Andreju Eihvaldu, Maksimu Glakinu, Sandri Miļūnu un Laimnesi Ģedertu izcīnīja uzvaru, pēdējā spēlē sīvā cīņa pārspējot uzņēmēju komandu – Juri Nagli, Juri Sīli, Imantu Šnepu, Ivaru Krastiņu un Gintu Kamolu.


Kā pirmie basketbola laukumu diemžēl pameta Saeimas komanda, jo savā apakšgrupā palika pēdējā vietā. Labklājības ministrs Uldis Augulis, kurš treniņus basketbolā aizvada katru otrdienu, atzina, ka labprāt uzspēlē arī šādās neformālās sacensībās. Arī vides ministrs Raimonds Vējonis, kurš par profesionālo basketbola spēlētāju sevi neuzskata, iesaistījās spēlē, palīdzot laukuma biedriem – Saeimas deputātiem Jānim Eglītim, Aleksejam Holostovam un Saeimas priekšsēdētāja palīgam Indriķim Putniņam.


Saeimas deputāts Jānis Eglītis uzsvēra, ka galveno uzdevumu Saeimas komanda Ozolniekos tomēr izpildīja, uzvarot žurnālistu komandu, kura iepriekšējā turnīrā bija Saeimas deputātus uzvarējusi. Žurnālistu komanda apakšgrupā izcīnīja otro vietu tikai pateicoties labākai punktu starpībai. Žurnālistu komandā spēlēja Juris Mendziņš, Dīvs Reiznieks, Juris Vaidakovs, Baiba Lulle un Kristians Rozenvalds. Šajā apakšgrupā uzvarēja «Ārsti», kuri pēcāk pusfinālā zaudēja «Uzņēmējiem».


Jāpiebilst, ka Saeimas komanda saņēma Ozolnieku novada priekšsēdētāja Māra Aināra speciālbalvu – pulksteni, kurš «skaita laiku līdz 2.oktobrim». Pats Māris Ainārs, lepojoties ar attīstītu sporta vidi Ozolniekos, līdz juta Jelgavas politiķu komandai.


«Es par juristiem! Viņi pie manis katru otrdienu trenējas. Taču nez kāpēc tagad, kad izgājuši uz laukuma, aizmirsuši par trenera ieteikumiem,» smaidot nosaka Vircavas sporta halles vadītājs un Jelgavas dažādu organizāciju vadītāju komandas «Zemgales ērgļi» treneris Jānis Kļaviņš. «Zemgales ērgļi» pārstāvji turnīrā spēlēja arī citās komandās, tai skaitā «Politiķi»,«Žurnālisti»,«Ierēdņi». Jelgavas juristu godu aizstāvēja tiesneši, prokurori, izmeklētāji un advokāti: Andris Škutāns, Raimonds Riņčs, Juris Siliņš, Ilmārs Cīrulis, Jānis Meija un Kaspars Rekscs.


Ierēdņu komandas pārstāvis Kārlis Boldiševics pauž pārliecību, ka līdzīgi turnīri jāorganizē regulāri. «Katru reizi sacensības varētu notikt savā pagastā, jo Jelgavā un novados ir ļoti daudzas labas sporta zāles. Lai Saeimas deputāti redz, kur aiziet valsts investīcijas,» tā Kārlis Boldiševics, kura komandā spēlēja arī Jelgavā dzīvojošie dažādu ministriju darbinieki, tai skaitā Dainis Freimanis, Rinalds Vācers, Gints Bucis, kā arī “Latvenergo” strādājošais Zigurds Ulmanis.


Turnīra noslēgumā balvas dāvāja arī jelgavnieks Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, īpašas balvas piešķirot Jelgavas domes deputātam Saulvedim Šalajevam un jelgavniecei «Neatkarīgās Rīta Avīzes» komentētājai Baibai Lullei. Viņi kopā ar Jāni Eglīti, Andri Šmitu un Ilmāru Cīruli tika iekļauti arī simboliskajā izlasē.


Miniturnīru vēroja daudzi pazīstami jelgavnieki. Sporta zālē uzturējās arī grupas «Prāta vētra» pārstāvis Jānis Jubalts. Savukārt Latvijas hokeja izlases spēlētāja un Ozolnieku mazo hokejistu trenere Laila Dekmeijere – Trigubova, kas arī bija skatītāju rindās, atzina, ka pati kādreiz arī ir spēlējusi basketbolu, taču tad izvēlējās hokeju, kas ir daudz dinamiskāks.


«Jelgavnieki.lv» izsaka pateicību visiem, kas atbalstījuši turnīru: SIA «Zelta vārta 5» un Viktoram Matjuhovam, SIA «Eirokauss» un Modrim Kalnciemam, picorānam «Tami Tami» un Aināram Tamisāram, SIA «Bars» un Jānim Bacānam, izdevniecībai «Avots» un Jānim Lejam, Ozolnieku sporta centra direktoram Rolandam Baranovskim un pārējiem atbalstītājiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s