“Zanzibāra” 22.maijā aicina uz Ķekavu iepazīt skvošu

22.maijā Skvoša dārzs Zanzibāra rīko Skvoša dienu un ikvienu interesentu no 11.00-16.00 aicina pie sevis uz Ķekavu iepazīt un izmēģināt šo intelektuālo un dinamisko sporta veidu. Īpaši aicināti viesi no tuvākās apkārtnes – Ķekavas, Salaspils, Baldones, Iecavas, Olaines, Mārupes, Bauskas novadiem.

Apmeklētājiem būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus, apgūt skvoša pamatus, kā arī pašiem izmēģināt spēli 2 kortos. Zanzibāra veidota kā ģimenei draudzīgs atpūtas klubs, tāpēc dalībnieki aicināti braukt kopā ar bērniem.

Skvoša dārza Zanzibāra īpašniece Zane Ešenvalde: “Skvoša popularitāte Latvijā strauji aug, tomēr tas joprojām ir samērā maz pazīstams. Sekojot citu klubu paraugam, nolēmām regulāri rīkot šādas dienas, lai popularizētu skvošu un parādītu, ka tas ir aizraujošs sporta veids jebkuram vecumam.”

Skvošs ir viegli apgūstams, nodrošina labu fizisko slodzi, ir pieejams arvien vairāk vietās un nav dārgāks par aerobiku vai trenažieru zāli – tie ir galvenie priekšnosacījumi, kāpēc arvien vairāk cilvēku tieši skvošu izvēlas par savu aktīvās atpūtas veidu.

Spēlētgribētājiem nepieciešams sportisks apģērbs un apavi, inventārs būs uz vietas. Apmeklētāji varēs brīvi izmantot arī pārējās kluba piedāvātās aktivitātes – novusu, prāta un dārza spēles, bērnu rotaļu laukumu.

Dalības maksa Ls 1,00 pieaugušajam, Ls 0,50 skolēniem un studentiem. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 22001295 vai uz e-pastu zane@zanzibara.lv. Papildus informācija http://www.zanzibara.lv un Zanzibāras lapā Draugiem.lv.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s