E-klase aicina skolēnus uz jautrām un radošām aktivitātēm

Ir noslēdzies konkursa „Atrodi savu laimes putnu!” pirmais posms „Iepazīšanās”, kura laikā dalībniekiem bija jāsagatavo un jāiesūta video prezentācija par savu klasi. Līdz šī gada 30.maijam ikviens interesents nu ir aicināts balsot par sev tīkamāko prezentāciju mājas lapā http://www.e-klase.lv.


Konkursa organizatori – skolvadības sistēma „e-klase” un pasākumu rīkotājs SIA „Ūdensputni” – aicina ikvienu 5. un 6. klasi piedalīties konkursa otrajā un trešajā kārtā.


Konkursa pirmā posma uzdevums bija sagatavot video prezentāciju, kurā katrai klasei jāiepazīstina ar sevi. Posma uzvarētāji tiks noskaidroti publiskā balsošanā, kas ilgs līdz 30. maijam. Balsot par video var e-klases mājas lapā http://www.e-klase.lv.


Klase, kuras video uzvarēs balsojumā, balvā iegūs fantastisku iespēju izjust nebijušas emocijas un piedalīties sportiskās aktivitātēs īpašā brīvdabas pasākumā ar nosaukumu „Baiļu trasīte”, ko sagatavojuši vieni no organizatoriem – humoristiski, sportiski netradicionālu pasākumu rīkotāji SIA „Ūdensputni”.


„Nav noslēpums, ka mūsdienās par nopietnu problēmu, kas raisa satraukumu, kļuvusi skolēnu aizraušanās ar internetu, datorspēlēm un sociālajiem tīmekļiem. Protams, dators ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, taču mums, pieaugušajiem, ir jāgādā, lai bērni un jaunieši pietiekami daudz laika veltītu arī sportiskām aktivitātēm, komunikācijai ar saviem vienaudžiem reālajā dzīvē. Tāpēc esam uzsākuši sadarbību ar vairākiem uzņēmumiem, ar kuriem plānojam kopējus projektus, kuru galvenais mērķis būs mudināt skolēnus izmantot savu brīvo laiku lietderīgām aktivitātēm,” par konkursa „Atrodi savu laimes putnu!” iniciatīvu stāsta SIA „DEAC” valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.


Konkursam paredzēti vēl divi posmi – otrais posms sāksies pēc video prezentācijas uzvarētāja paziņošanas un ilgs visu vasaru. Trešais posms sāksies oktobrī un noslēgsies decembrī.


Galvenā balva būs neaizmirstams, jautrs, pasākums šī gada beigās.


„Lai arī konkursa pirmais posms ir jau noslēdzies, klases, kuras tajā nepiedalījās, var pieteikties uz dalību atlikušajos divos posmos. Mēs aicinām ikvienu 5. un 6.klasi piedalīties šajā konkursā un pavadīt aizraujošu vasaru kopā ar klasesbiedriem gatavojot uzdevumus, un iespējams gada beigās izbaudot jautru un atraktīvu pasākumu,” uzsver A.Gailītis.


SIA „Ūdensputni” ir ar interesantu tematiku gan gada siltākajā, gan vēsākajā laikā, proti – ballītes un pasākumi iekštelpās, kā arī zaļā pļavā vienmēr ir rosinājuši gan dalībniekus, gan organizētājus uz atraktivitāti un humoru. SIA „Ūdensputni” lielākie klienti ir SIA „LMT”, A/S „Latvenergo”, AA/S „Balva”, A/S „Cēsu alus”, Valsts A/S „Latvijas Dzelzceļš”, A/S „Latvijas Balzāms”, SIA „Liepājas enerģija” un citi. Taču īpaši aktīvi SIA “Ūdensputni” ir pavasaros un rudeņos, kad sarosās sadarbībai ar skolēniem! Jau 11 gadus norisinās pasākumi skolēniem, kuriem šo gadu laikā ir bijuši dažādi nosaukumi – Spoku trase, Spoku taka, Spoku mošķu mistērija, Spoku skola, kurā visi acis bola, bet šobrīd šī pasākuma nosaukums ir – Baiļu trase.


E-klase ir skolotāju darba instruments, ar kura palīdzību tiek nodrošināta pedagoģiskajā procesā nepieciešamā dokumentācija, sākot ar elementāro klases žurnālu, beidzot ar sarežģītām atskaitēm skolas vajadzībām. Ar e-klases palīdzību skolēni un viņu vecāki var sekot līdzi sekmēm internetā, sazināties ar skolotājiem, klasesbiedriem un viņu vecākiem. E-klase Latvijas skolās darbojas no 2005. gada sākuma, tās izstrādātājs ir informāciju tehnoloģiju uzņēmums DEAC. Skolvadības sistēma ir saskaņota LR Izglītības un zinātnes ministrijā, tā ir izplatītākā skolvadības sistēma Latvijā ar vairāk kā 500 skolām.Papildu informācijai:

Zane Vītoliņa

E-klase projektu vadītāja

Tālr. +371 6707 2173

e-pasts: zvitolina@deac.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s