Golfa spēles laikā ziedos trīsgadīgai Mārupes meitenītei

Sestdien, 19.jūnijā notiks tradicionālais golfa turnīrs „Līgo kauss”, kuru kopā ar golfa klubu „Viesturi” organizēs arī DnB Nord banka. Sacensību dalībniekiem būs iespēja ikkatrā golfa bedrītē ziedot līdzekļus trīsgadīgai mārupietei Annai Timofejevai. Pirms laika dzimušajai dvīnītei atšķirībā no spriganā brāļa ir ļoti nopietnas veselības likstas, ko varētu mazināt golferu atsaucība labdarības Līgo kausa pasākumā.

Labdarības Līgo kausa izcīņas noteikumu būtība Latvijas golferiem jau ir labi zināma, nodrošinot iespēju laukumā pārbaudīt, cik augstu rezultātu deviņu bedrīšu stableford spēlē var sasniegt, ja par ziedojuma tiesu iespējams atkārtot neizdevušos sitienus.

Katra Līgo kausa izcīņas dalībnieka pirmais ziedojums būs 20 latu reģistrācijas maksa, savukārt rīkotāji būs gādājuši par dalības un green fee izdevumu segšanu visiem golferiem.
Atšķirībā no citām sacensībām šoreiz par nelielu, bet taisnīgu kompensāciju varēs atkārtot neizdevušos sitienus. Kļūmīgu sitienu starta vietā varēs anulēt ar 10 latu ziedojumu, bet citur laukumā atkārtots sitiens būs 5 latu vērtē. Savukārt bumbiņas pozīcijas uzlabošana jebkur laukumā ziedotāja kontā nozīmēs 2 latu vērtu ierakstu.
Visi dalībnieki būs aicināti jo īpaši kritiski izvērtēt ikkatras savas darbības atbilstību golfa noteikumiem – pārkāpumu gadījumā katrs soda punkts pārvērtīsies 10 latu ziedojumā. 
Jebkurš ar golfu saistīts maksājums turnīra dienā kļūs par simtprocentīgu ziedojumu, bet nepagurt golferiem laukumā palīdzēs izbraukuma pitstopi.
“Viesturu” īpašnieka Igora Mališkova sadarbībā ar “DnB Nord Private Banking” rīkotajā pasākumā ir aicināti gan golfa spēlētāji, gan viņu ģimenes locekļi un draugi, jo būs gādāts par visiem pievilcīgām laika pavadīšanas iespējām.
Sacensību dalībniekiem būs garantēta iespēja ne tikai briedināt ziedojumu vācelīti, jo tiks pasniegtas arī visdažādākās papildu balvas. Katras bedrītes izspēlē būs paredzēta īpaša balva, un rīkotāji gādās par apaļām deviņām šādām nominācijām. Protams, bez īpašas sumināšanas nepaliks spēlētājs, kam izdosies kādā bedrītē iesist tik netveramo hole in one, turklāt organizatori uzņemsies veiksminieka vietā izpildīt visus nerakstītos noteikumus, kas paredz nelielu svētku sarīkošanu saviem spēles partneriem un citiem laukumā bijušajiem spēlētājiem.
Garlaicīgi nebūs arī tiem, kam par golfa spēli pagaidām ir teorētiska un varbūt pat pagalam neskaidra izpratne. Būs gan iespēja izmēģināt savus pirmos sitienus, gan varēs piedalīties dažādās atrakcijās, kā arī sniegt savu artavu ziedojumu briedināšanā.
Līdz šim nebijusi iespēja pavērsies golfa līdzjutējiem, kuri “Viesturu” televīzijas tiešraidē varēs kluba mājā sekot notikumiem laukumā, slēgt derības un balsot par saviem favorītiem, tādējādi palīdzot savākt vēl prāvāku ziedojuma summu. 
Turnīra noslēgumā visus gaidīs dažādi gardumi un svētku koncerts, kā arī lielākā ziedotāja sumināšana. 

Kontakti: 
Sandra Opite
mob.: +371 29219699
fakss: +371 67470030

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s