Pirmie absolventi Latvijā iegūst vidējās izglītības atestātu tālmācībā

19. jūnijā 14:00 Melngalvju namā, Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe klātienē sveiks pirmos Rīgas Tālmācības vidusskolas absolventus.

Tālmācība, kas šī mācību gada sākumā izglītības sistēmā ienāca kā inovatīva izglītības ieguves forma, sevi ir pierādījusi kā pieprasītu, kvalitatīvu, ērtu un pārmaiņu laikam atbilstošu, efektīvu mācību formu, kas nodrošina iespēju iegūt izglītību visā pasaulē.

Rīgas Tālmācības vidusskolas pirmajā izlaidumā atestātu par vidējo izglītību, kas iegūta tālmācībā, saņems 56 absolventi. No šiem 9 absolventi dzīvo un strādā Īrijā, 11 – Anglijā, 2 – Norvēģijā, pa vienam Šveicē, Grieķijā, Čehijā, Vācijā, Somijā un Francijā. Starp absolventiem šogad ir 28 absolventi, kas dzīvo dažādās Latvijas pilsētās: Rīgā, Siguldā, Smiltenē, Jelgavā, Liepājā un citur.

Absolventu vidū ir gan hokejisti, gan profesionāli dejotāji, veiksmīgi uzņēmēji, kā arī jaunās māmiņas un arī skolas vecuma jaunieši, kas izvēlējušies iegūt vidējo izglītību tālmācībā vidusskolā tālmācībā savas ikdienu aizņemtības, profesionālās karjeras, ģimenes vai kādu citu personīgu apstākļu dēļ.

Informāciju sastādīja:
Rīgas Tālmācības vidusskola
Tālr./fakss.: +371 67592999, Mob.tālr.: +371 26447772

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s