Jaunā diētas grāmata apsteidz pasaules bestsellerus


Latvijā radītā diētas grāmata apsteidz Stīgu Lārsonu un citus pasaules bestsellerus. Jau otrajā nedēļā pēc izdošanas grāmata “Diēta. Ātri, viegli, efektīvi” nokļuvusi pirmajā vietā Latvijas lielākajā grāmatu mazumtirdzniecības tīklā – Apgāda Zvaigzne ABC grāmatnīcās.
Sabiedrības Veselības institūtā izstrādātā grāmata aiz sevis ir atstājusi tādus pasaules bestsellerus kā Stīga Lārsona triloģijas Millenium otro daļu, Sūzenas Kolinsas Spēli ar uguni, Kolīnas Makkalovas Rēgu, kā arī Karlosa Ruisa Safona romānu Vēja ēna. 
Paredzams, ka “Diēta. Ātri, viegli, efektīvi” kļūs par 2010. gada pirktāko Latvijā radīto grāmatu. Tā jau šobrīd tiek tulkota vairākās pasaules valodās, kā arī ir noslēgti tās izplatīšanas līgumi par pārstāvniecību 23 valstīs. 
Grāmata “Diēta. Ātri, viegli, efektīvi” ir Latvijā radīta sistēma liekā svara zaudēšanai, kuras izstrādē piedalījušies dietologi, sporta speciālisti, fizioterapeiti un psihologi. 
“Diēta. Ātri, viegli, efektīvi”  ir unikāla pasaules mērogā, jo tā ir pirmā no šāda veida grāmata, kas interaktīvi pielāgojas savam lasītājam, tam atbildot uz jautājumiem. Katrā grāmatā atrodama arī dāvanu karte piecu latu vērtībā no NIKE.
Plašāka informācija:
Kārlis Sīmanis 
Apgāda Zvaigzne ABC
Populārzinātnisko izdevumu redakcijas vadītājs
Mob. tel.: 2 2829489
e-mail: karlis.simanis@gmail.com

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s