Žurnāls „Office Manager” maina izdevēju

Sākot ar 2010. gada septembri žurnālu „Office Manager”, kuru par noderīgu atzīst tūkstošiem biroju darbinieku visā Latvijā, izdos korporatīvo mediju centrs SIA „CorpMedia”.

Žurnāls „Office Manager” ir profesionāls izdevums biroja darbiniekiem, kas iznāk reizi divos mēnešos, latviešu valodā. Žurnāls „Office Manager” iznāk jau 6 gadus (kopš 2004. gada novembra). Katrā numurā lasāmi vairāki izglītojoši raksti par personāla vadības, mārketinga, pārdošanas un sabiedrisko attiecību, likumdošanas, lietvedības, lietišķās etiķetes un protokola, līderības, inovāciju, organizācijas un saskarsmes psiholoģijas un daudziem citiem uzņēmuma vai iestādes sekmīga darba nodrošināšanai būtiskiem jautājumiem.

Žurnāla līdzšinējās izdevējs SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” izsaka pateicību visiem uzticīgajiem abonentiem un lasītājiem, kā arī priecājas par lasītāju acīmredzamo profesionālo izaugsmi un pilnveidošanos, iedvesmojošām atsauksmēm un piedalīšanos “Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” un „Office Manager” rīkotajos izglītojošajos pasākumos.

SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” arī turpmāk realizēs vairākus ar izglītības ieguvis saistītus projektus Latvijā, tai skaitā „Esi Līderis!”, kura ietvaros tiek piedāvātas licencētas interešu izglītības programmas skolēniem – „Karjera” un „Komerczinības vidusskolēniem”, kā arī programmu „Esi miljonārs!”, kuras pamatā ir turīguma sasniegšanas stratēģijas veidošanas apguve un īstenošana skolēniem un studentiem.

“Četros žurnāla „Office Manager” izdošanas gados esam izveidojuši žurnālu par noderīgu papildliteratūru, uzņēmējdarbības ceļvedi ikvienam biroja darbiniekam, ne tikai sekretārei, kā tas bija plānots iesākumā,” par pieredzi laikā no 2006. gada septembra līdz 2010. jūlijam stāsta žurnāla redaktore Sandra Klāviņa, vienlaicīgi pateicoties par lasītāju pozitīvajām atsauksmēm, kā arī piebilstot, ka arvien biežāk saņēmusi neizpratnes pilnu jautājumu „Kāpēc es par šo žurnālu nezināju jau agrāk?”

„Bija pienācis laiks žurnālam piešķirt plašāku skanējumu, tāpēc nolēmām tā veidošanu turpmāk uzticēt SIA „CorpMedia”, kam ir ilgstoša pieredze veidojot organizāciju laikrakstus un žurnālus saviem klientiem un darbiniekiem, ka arī veidojot un izplatot nozaru izdevumus, kas orientēti specifiskai un ļoti konkrētai auditorijai,” tā Sandra Klāviņa, piebilstot, ka SIA “CorpMedia” izdod arī žurnālu Latvijas tūrimsa profesionāļiem “Tūrisms”, žurnālu un portālu “Jelgavnieki.lv” u.c.

Līdz ar izdevēja maiņu, žurnāls„Office Manager” vēlas kļūt pieejamāks lasītājiem, kā arī darīt visu, lai kļūtu par žurnālu, ko pazīst, lasa un kam uzticas katrs biroja darbinieks, neatkarīgi no ieņemamā amata.

Sagaidāms, ka no žurnāla īpašnieku maiņas ieguvēji būs tieši lasītāji. Žurnāls biroja darbiniekiem „Office Manager”, kurš līdz šim zināmā mērā ticis uzskatīts par elitāru, proti, pieejamu ierobežotam lasītāju lokam salīdzinoši augstās cenas un ierobežotās iegādes iespēju dēļ, turpmāk būs pieejams plašākai auditorijai. Septembrī jaunais žurnāla numurs būs nopērkams preses izdevumu tirdzniecības vietās par samazinātu cenu, un jaunām birojā strādājošajiem saistošām, interesantām tēmām.

Noderīgu informāciju žurnālā joprojām atradīs gan tie darbinieki, kuriem ikdienā ir tiešs kontakts ar uzņēmuma vai iestādes klientiem un apmeklētājiem, aktuālas tēmas, dokumentu sagatavošanas paraugus un darba instrukcijas te atradīs lietveži un personāla speciālisti, tāpat atbalstu darbā saņems dažādu līmeņu vadītāji un speciālisti, lasot ne tikai par savai darbības jomai veltītiem jautājumiem, bet papildinot un iegūstot vispusīgas zināšanas jebkurā uzņēmuma darbības sfērā.

Žurnāla abonenti arī turpmāk varēs izmantot piedāvātās iespējas apmeklēt vērtīgas konferences un seminārus ar izdevīgām atlaidēm, tādējādi ļaujot uzņēmumam samazināt izmaksas par darbinieku attīstību.

„Žurnāls „Office Manager” ne tikai atvieglo biroja darba uzdevumu izpildi, bet arī rada piederības sajūtu un mudina lepoties ar savu darbu,” uzskata žurnāla redaktore Sandra Klāviņa.

Vairāk informācijas:

Kristians Rozenvalds,
“CorpMedia” valdes loceklis
e-pasts: kristians@rozenvalds.lv
mob.tālr.: 29546666

Sandra Klāviņa
žurnāla „Office Manager” redaktore
e-pasts: sandra@corpmedia.lv
mob. tālr. 29108017

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s