“Diēta – ātri, viegli, efektīvi”

Latvijā ir radīta grāmata par diētu, kas pirmo reizi pasaulē spēj pielāgoties katram atsevišķam lasītājam. Grāmata “Diēta – ātri, viegli, efektīvi” ir kā interaktīva rotaļa pieaugušajiem, kuri grib samazināt savu svaru.

Latvijas medijiem grāmata “Diēta – ātri, viegli, efektīvi” tika prezentēta 3.augustā kafejnīcā “Emils Gustavs Chocolate”. Prezentācijas dalībniekiem tika demonstrētas grāmatas lietošanas īpatnības un priekšrocības.

Grāmata “Diēta – ātri, viegli, efektīvi” ir izdota izdevniecībā “Apgāds Zvaigzne ABC”. Tai ir kolektīvais autors – “Sabiedrības Veselības Institūts. Darbs ir tapis vairāku gadu laikā. Pie tā ir strādājuši dietologi, sporta speciālisti, fizioterapeiti un psihologi.

“Apgāds Zvaigzne ABC” Populārzinātnisko izdevumu redakcijas vadītājs Kārlis Sīmanis prezentācijas laikā teica, ka izdevniecība īpašu vērību pievērš grāmatu izdošanai par veselīgu dzīvesveidu.

“Šāda tipa grāmata – programma pasaules tirgū vēl nav redzēta. Pateicoties grāmatas unikalitātei, tā noteikti kļūs par 2010. gadā pirktāko Latvijā radīto grāmatu,” prognozēja Kārlis Sīmanis.

“Materiāls ir viegli lasāms un ātri saprotams. Ar šo grāmatu ir izveidota unikāla, ātri apgūstama metode, kā viegli iemācīties, efektīvi un veselīgi samazināt lieko svaru,” stāsta Sabiedrības Veselības Institūta valdes loceklis Vilnis Baltiņš.

“Liekais svars rodas viegli un patīkami. Tieši tāpat no tā ir jāatbrīvojas – viegli un patīkami”, prezentācijas dalībniekiem teica Vilnis Baltiņš, piebilzdams, ka šī grāmata ir individuāls palīglīdzeklis tiem, kuri no liekā svara grib atbrīvoties viegli un patīkami.

“Grāmatā iekļautā informācija būtu jāzina ikvienam. To spēj apgūt un ievērot jebkurš cilvēks, bez īpašām zināšanām medicīnā un speciāla aprīkojuma,” uzsvēra Vilnis Baltiņš.

Grāmata “Diēta – ātri, viegli, efektīvi” jau šobrīd tiek tulkota vairākās pasaules valodās. Ir noslēgti izplatīšanas līgumi par pārstāvniecību 23 pasaules valstīs. Kārlis Sīmanis prezentācijas laikā norādīja, ka lai gan šī grāmata diez vai kļūs par Latvijas Nokia, taču tā būs Latvijas grāmatu izdevēju būtisks ieguldījums Latvijas eksporta veicināšanā.

Resursi internetā:

Plašāka informācija:
Vilnis Baltiņš
Sabiedrības Veselības Institūta valdes loceklis.
info@edietologs.lv
mob. 29488481

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s