Prezentēs Latvijā radītu unikālu grāmatu par diētu

Otrdien, 3.augustā, plkst.13.00 kafejnīcā “Emils Gustavs Chocolate” Rīgā, Aspazijas bulvārī 24 notiks Latvijā radītas grāmatas “Diēta – ātri, viegli, efektīvi” prezentācija.

Grāmata “Diēta – ātri, viegli, efektīvi” jau šobrīt tiek tulkota vairākās pasaules valodās, jo ir noslēgti izplatīšanas līgumi par pārstāvniecību 23 valstīs.

Latvijā ir ir radīta grāmata, kura pirmo reizi pasaulē spēj pielāgoties katram atsevišķam lasītājam. Praktiski grāmata ir interaktīva rotaļa pieaugušajiem, kuri grib samazināt savu svaru. Prezentācijas dalībnieki demonstrēs grāmatas lietošanas īpatnības un priekšrocības.

Materiāls ir viegli lasāms un ātri saprotams. Ar šo grāmatu ir izveidota unikāla, ātri apgūstama metode, kā viegli, efektīvi un veselīgi samazināt lieko svaru
Grāmata ir tapusi vairāku gadu laikā. Darbā pie tās ir bijuši iesaistīti dietologi, sporta speciālisti, fizioterapeiti un psihologi.
Grāmatā iekļautā informācija būtu jāzina ikvienam. To spēj apgūt un ievērot jebkurš cilvēks, arī bez īpašām zināšanām medicīnā un speciāla aprīkojuma.
Pasākumā piedalīsies Apgāda Zvaigzne ABC Populārzinātnisko izdevumu redakcijas vadītājs Kārlis Sīmanis un Sabiedrības Veselības Institūta valdes locekls Vilnis Baltiņš.
Visi grāmatas lasītāji saņem dāvanu karti, kuras vērtība var pārsniegt grāmatas cenu veikalā.
Mediju pārstāvjiem, kuri prezentācijas laikā vēlas saņemt grāmatas bezmaksas kopiju, pieprasījums jāsūta uz epastu info@edietologs.lv. Norādiet saņēmēja vārdu, uzvārdu un mediju, kuru pārstāvat. Lai saņemtu kopiju, jums būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Katrs medijs var saņemt vienu bezmaksas kopiju.
Resursi internetā:
Plašāka informācija:
Vilnis Baltiņš
Sabiedrības Veselības Institūta valdes loceklis.
info@edietologs.lv
29488481

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s