Informēs par starptautisko tūrisma profesionāļu nozares semināru Rīgā

No 11. līdz 14. septembrim Rīgā notiks plašākais tūrisma nozares darba seminārs „Baltic Connecting 2010”, kurā piedalīsies vairāk kā 180 tūrisma nozares profesionāļi no 26 Eiropas un Āzijas valstīm. Pasākumu organizē TAVA sadarbībā ar “airBaltic”, atbalsta “Live Riga” LVRA, ALTA, Latvijas Tūrisma informācijas centri.


Sīkāka informācija par šo gada vērienīgāko tūrisma nozares pasākumu Latvijā medijiem tiks sniegta preses konferencē ceturtdien, 9. septembrī plkst. 12.00 viesnīcā “Tallink”. Pirms un pēc preses konferences žurnālisti pie kafijas tases varēs sīkāk iztaujāt pasākuma organizatorus no Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) un “airBaltic”, atbalstītājus no Latvijas Tūrisma Aģentu un operatoru asociācijas (ALTA), “Live Riga” Latvijas Viesnīcu un Restorānu asociācijas (LVRA).

Iepriekšējos trīs gadus Latvijā sekmīgi norisinājās starptautiskais tūrisma nozares darba seminārs „Buy Latvia. Buy the Baltics”. Šogad mainīts gan pasākuma norises laiks, gan nosaukums, arī attīstīta tā koncepcija, aptverot dalībniekus no avikompānijas “airBaltic” lidojumu galamērķiem, pozicionējot Rīgu, Latviju un Baltiju ne tikai kā ceļojuma galamērķi, bet arī kā tikšanās vietu Eiropas un Āzijas valstu pārstāvjiem.

Baltic Connecting” mērķis ir veicināt Latvijas kā kvalitatīva tūrisma galamērķa atpazīstamību un kā vietu biznesa darījumu vietu starp Eiropas un citām valstu pārstāvjiem, izmantojot Rīgu kā krustpunktu.

Tūrisma profesionāļiem būs iespēja apmainīties ar informāciju, idejām un kontaktiem, prezentēt arī savas mītnes zemes kā tūrisma galamērķus, klātienē iepazīties ar Latvijas tūrisma piedāvājumu, kas veidots saskaņā ar jaunā tūrisma tēla koncepciju „Latvia. Best enjoyed slowly” (“Nesteidzīga atpūta Latvijā”). Tiks organizētas arī apskates tūres Igaunijā un Lietuvā.

Darba seminārs norisināsies Rīgā, viesnīcā “Radisson Blu Latvija”.

Plašāka informācija par pasākuma norisi ir atrodama speciāli izveidotajā mājas lapā http://www.balticconnecting.com.

Papildus informācija:
Maija Poča
e-pasts: Maija.Poca@latviatourism.lv; Tel. 67358139

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s