No novembra žurnāls Jelgavnieki.lv tikai par maksu

Sākot ar 4.novembri, tirdzniecības vietās un abonentiem būs pieejams žurnāla «Jelgavnieki.lv» novembra numurs, kas nu kļuvis par 25% biezāks. Žurnāla satura koncepcijā būtiskas pārmaiņas nav notikušas. Šoreiz plašāk apskatīts Jelgavas tūrisma potenciāls, ar apkuri saistītie jautājumi, noziedzības tendences un basketbola tradīcijas pilsētā. Taču kardināli tiek mainīta žurnāla izplatīšanas stratēģija – turpmāk tas vairs nebūs pieejams bezmaksas.
«Tas nav pareizi, ka mūsu žurnāls iepriekš mētājas visur, gluži kā tāda reklāmas lapiņa. Jau gadu žurnāls iznāk reizi mēnesī un tas ir pietiekami ilgs laiks, lai iepazīstinātu lasītājus ar šo produktu. Mūsu pašreklāmas akcijai nu laiks beigties. Uzskatu, ka jelgavnieki var būt lepni par šādu žurnālu, jo tam nav analogu Latvijas reģionos. Esmu pārliecināts, ka auditorija žurnālu «Jelgavnieki.lv» ir novērtējusi un paliks uzticama arī turpmāk,» stāsta žurnāla un portāla «Jelgavnieki.lv» izdevējs Kristians Rozenvalds.

Žurnāls «Jelgavnieki.lv» turpmāk būs nopērkams preses tirdzniecības vietās, tai skaitā arī lielveikalos, degvielas uzpildes stacijās un citās vietās. Tiek plānots arī attīstīt savu preses izplatīšanas tīklu, tai skaitā uzrunājot nomales iedzīvotājus, kā arī vilcienu un autobusu pasažierus.

«Turpmāk žurnāls būs pieejams bez maksas vien pāris kafejnīcās, kuram ar žurnāla redakciju ir sadarbības līgumi. Žurnālu mēs arī turpmāk bezmaksas dāvināsim labdarības projektu ietvaros, tai skaitā pensionāriem un mazturīgajiem, kuri pie mums ar šādu lūgumu būs vērsušies,» iespējas skaidro K.Rozenvalds.

Izmaiņas savā izplatīšanas stratēģijā žurnāls «Jelgavnieki.lv» veic vienlaikus ar abonēšanas kampaņas sākšanu. Žurnāla «Jelgavnieki.lv» abonentu varēs noformēt gan redakcijā, gan arī Latvijas Pasts nodaļās un mājas lapā.

Noslēgtie sadarbības līgumi ar desmit Latvijas bankām ļaus abonentu noformēt arī interneta bankās, paredzot automātiskais maksājumu pēc katra iznākušā žurnāla. Tādējādi klientam nebūs jāmaksā avansā un arī nebūs jāuztraucas par to, vai redakcija izdzīvos līdz abonēšanas termiņa beigām.

«Būdams «Jelgavnieki.lv» īpašnieks, esmu piedzīvojis jau divas vēlēšanas. Un ikreiz pirms tām Jelgavā daudz spriedelēja, ka žurnāls un portāls ir vien īstermiņa projekts, kas pazudīšot tūlīt pēc vēlēšanām. Tā tas bija pirms pašvaldību vēlēšanām, un tās tas bija arī pirms 10. Saeimas vēlēšanām, taču, kā redzams, «Jelgavnieki.lv» turpina darbību. Arī tas, neapšaubāmi, nostiprina mūsu un lasītāju attiecības, kā arī viņu ticību redakcijas misijai,» uzskata K.Rozenvalds.

Jaunajā žurnālā «Jelgavnieki.lv» numura tēma ir tūrisms, pilsētā paveiktajiem un darāmajiem darbiem apmeklētāju piesaistīšanai. Savu viedokli numura intervijā par notiekošo šajā nozarē pauž arī Jelgavas novada Kārniņos dzīvojošais Tūrisma attīstības valsts aģentūras direktors Armands Slokenbergs. Tāpat tiek analizēti pilsētnieku ceļošanas paradumi un iecienītākie galamērķi ziemas sezonā.

Šajā žurnālā lasāms arī apkopojums par jaunajā, 10.Saeimā iekļuvušajiem un ārpus svītras palikušajiem deputātiem no Jelgavas un tuvākās apkaimes. Apkopota arī informācija par visvairāk svītrotajiem un «plusiņus» ieguvušajiem Jelgavas Domes deputātiem, kuri pretendēja uz vietu jaunajā parlamenta sasaukumā.
Tāpat jaunais žurnāls «Jelgavnieki.lv» analizē dažādus ar siltumu saistītos jautājumus, salīdzina kurināmā cenas un iepazīstina lasītājus ar alternatīvās apkures plusiem, mīnusiem un birokrātiskajiem šķēršļiem, ar kuriem jārēķinās ikvienam daudzdzīvokļu namu iemītniekam, kurš vēlas atteikties no centrālās apkures par labu kādam citam siltuma ieguves veidam.

Novembra žurnālā analizēta pašreizējā kriminogēnā situācija pilsētā, salīdzinot to ar pagājušo gadu. Tiek pētīts, kādu pārkāpumu skaits šajā laikā ir samazinājies, bet kuru – palielinājies.

Jelgava ir basketbola pilsēta. Šim sporta veidam ir senas tradīcijas, profesionālajai komandai labi sasniegumi un ar to amatieru līmenī nodarbojas ļoti daudzi pilsētnieki. Par to plašāk – novembra «Jelgavnieki.lv».

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s