Sadarbojas «Dino Zoo» un «Čili Pica» lojalitātes kartes

Veikalu tīkls «Dino Zoo», rūpējoties par saviem klientiem, piedāvā arvien jaunas iespējas. «Visu decembri, atnākot pie mums ar «Čili Picas» «Drauga karti» un veicot pirkumu par jebkādu summu, bez maksas varēs saņemt «Dino Zoo» «Zelta klienta karti»,» par jauninājumu stāsta veikalu tīkla direktors un līdzīpašnieks Kaspars Siļķe.

«Dino Zoo» vēl nav apkopojis informāciju par to, cik aktīvi tie izmantota šāda iespēja: «Visā valstī mums ir 26 veikali, turklāt akcija ilgst līdz decembra beigām, tāpēc informāciju plānojam apkopot tikai nākamā gada janvāra sākumā,» informē Kaspars Siļķe, vienlaicīgi piebilstot, ka ir pārliecināts par to, ka šāda sadarbība ir ļoti izdevīga gan «Čili Pica» un «Dino Zoo», taču vēl vairāk šo organizāciju klientiem.

Par katru pirkumu «Dino Zoo» veikalos virs Ls 3, «Zelta klienta kartē» tiek uzkrāta 3% atlaide. «Zelta klienta kartē» var tikt uzkrāta neierobežoti liela atlaide – 3, 6, 9 vai 12%. Klients var izmantot jebkāda lieluma uzkrāto atlaidi, kad vien to vēlas, tomēr jāatceras – maksimālā, vienā pirkuma reizē izmantojamā atlaide ir 15%, bet maksimālā vienā dienā uzkrājamā atlaide, neatkarīgi no pirkuma lieluma un izdarīto pirkumu skaita, ir 3%. Piemēram, ja ir nolemts iegādāties akvāriju par Ls 500, tad jāveic pieci plānoti pirkumi, sakrājot maksimālo atlaidi. Tādā gadījumā pirkums izmaksās vairs tikai Ls 425. Pēc atlaides izmantošanas tā no kartes dzēsīsies, un krāšana var sākties no jauna.

Papildus izdevīgajām iepirkšanās iespējām, «Zelta klienta karte» nodrošina arī citas priekšrocības: var saņemt būtiskas atlaides virknē Rīgas un Latvijas vadošajās veterinārajās klīnikās, dzīvnieku viesnīcas pakalpojumiem, ieejas biļetēm Latvijas lielākajās zooizstādēs, kinologu pakalpojumiem.

Karte paredz īpašus piedāvājums arī «Dino Zoo» veikalos, piemēram, 50% atlaidi sludinājumu izvietošanai sludinājumu dēļos 26 tīkla veikalos visā Latvijā, kā arī akcija precēm.

«Mūsu rūpju labākais novērtējums ir cilvēku, bet, galvenais, mājdzīvnieku atzinība. Ik mēnesi mūsu veikalos tiek izdarīti vairāk nekā 80 tūkstoši pirkumi, kas ļauj mums nest tirgus līdera godu. Patlaban mūsu saimē ir jau 26 veikali un tie izvietoti lielākajos tirdzniecības centros Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī, notiek darbs arī pie jaunu veikalu izveides,» lepojas Kaspars Siļķe, piedāvājot arvien jaunas lojalitātes programmas iespējas.

«Dino Zoo» veikalos «Zelta klienta karti» var iegādāties par vienu latu.

Informāciju par aktuālajiem piedāvājumiem var saņemt īsziņas veidā uz mobilo telefonu.

Plašāk ar piedāvājumiem var iepazīties veikalos, kā arī internetā http://www.dinozoo.lv un http://www.dinozoo.lv/content/view/257.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s