Portālu «Jelgavnieki.lv» pārņem «Jaunie mediji»

Portālu «Jelgavnieki.lv» turpmāk veidos un administrēs SIA «Jaunie mediji», kurš pieder Jānim Žīlem, kurš savulaik bija viens no portāla idejas autoriem un tā dibinātājiem. SIA «Jaunie mediji» pārņems gan saistības ar reklāmas klientiem, gan portāla tehnisko nodrošinājumu un tā attīstību.
Jānis Žīle teic, ka ir darbojies pie portāla «Jelgavnieki.lv» izveidošanas, tāpēc šī lieta viņam nav sveša. «Krasu pārmaiņu portāla darbā nebūs. Labākās lietas saturā un sadarbībā ar klientiem tiks saglabātas, taču, iespējams, būs arī jauninājumi, jo īpaši tehniskajā un vizuālajā jomā,» nākotnes plānos dalās Jānis Žīle, piebilstot, ka plašāk par tiem informēs jaunnedēļ.

Portāla «Jelgavnieki.lv» reklāmas pārdošanu un redakcijas darbu iepriekš organizēja SIA «Reklāma Jelgavā» un šos pienākumus turpmāk veiks SIA «Jaunie mediji». Līdz šim portāla «Jelgavnieki.lv» tehniskās lietas nodrošināja un administrēja Kristianam Rozenvaldam piederošais SIA «RKT Holdings», savukārt ziņas portālam veidoja Kristianam Rozenvaldam piederošais SIA «CorMedia» un arī šīs saistības plānots visdrīzākajā laikā nodot SIA «Jaunie mediji».

Ar portāla «Jelgavnieki.lv» veidošanu iepriekš saistītais Kristians Rozenvalds ir nolēmis aktīvāk pievērsties «CorpMedia» projektiem Rīgā, tai skaitā žurnāliem «Tūrisms», «Ātruma Cilts», “Office Manager” un citiem. «Izvērtējot pērno gadu, esmu secinājis, ka Jelgavā esmu veltījis nesamērīgi daudz laika, tāpēc nevarēju tik veiksmīgi attīstīt projektus Rīgā. Taču prieks, ka mani līdzšinējie pūliņi nav bijuši velti, jo portāla lasītāju skaits gada laikā ir audzis un darbs bija novērtēts arī no profesionāļu vidus,» komentē Kristians Rozenvalds.


«Es ļoti vēlējos, lai portāls savu darbību nepārtrauktu, un manuprāt, tika atrasts ļoti labs risinājums – SIA «Jaunie mediji» un Jānis Žīle, jo viņam ir gan piederības sajūta ar šo portālu, gan arī, viņš atšķirībā no manis, ir Jelgavā dzimis un uzaudzis, taču vēl būtiskāk ir tas, ka viņš ir četru bērnu tēvs un gatavs portālu veidot kā ģimenes biznesu, tādējādi efektivizējot darbību,» stāsta Kristians Rozenvalds.

Kristians Rozenvalds norāda, ka tāda portāla kā «Jelgavnieki.lv» veidošanu nevar saukt par biznesu. «Tā drīzāk ir misija, taču arī ne labdarība, jo pati sevi var atpelnīt. Man prieks, ka tiks turpināts «Jelgavnieki.lv» aizsāktais – palīdzēt ar savu informatīvo pienesumu iedzīvotājiem, kā arī sekot līdzi tam, lai viss, kas notiekas pilsētā, noritētu tās iedzīvotāju vairākumu interesēs,» rezumē Kristians Rozenvalds.

Šobrīd vēl nav izlemts, cik lielā mērā SIA «Jaunie mediji» līdzdarbosies ikmēneša žurnāla «Jelgavnieki.lv» veidošanā, jo tas atkarīgs no tā, cik daudz laika tam arī turpmāk gatavs veltīt Kristians Rozenvalds. Tāpat vēl tiek precizēts, vai un cik lielā mērā SIA «Jaunie mediji» līdzdarbosies Jelgavas radio projektā, kas ieplānots kopā ar «Latviešu radio vai «96,2 – Хиты России».

Kristians Rozenvalds uzsver, ka savu iespēju robežās arī turpmāk plāno līdzdarboties satura veidošanā, jo īpaši jaunu žurnālistu apmācīšanā, esošo kvalitātes standartu uzturēšanā, kā arī piesaistot redakcijai interesantus viesus no Latvijas un citu valstu politiskās, biznesa, kultūra u.c. elites.

Portāla «Jelgavnieki.lv» redakcija savu atrašanās vietu nemainīs. Lasītāji joprojām tiek gaidīti Katoļu ielas 2a trešajā stāvā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s