Valdo biroju komplekss ir pieprasīts un piepildīts

“Neskatoties uz to, ka vairāki biroju kompleksi šobrīd stāv pustukši vai tiek iznomāti par nesamērīgi zemām īres cenām, Valdo biroju kompleksā ir izīrēti 93,3 procenti no biroju telpām,” gada sākumu rezumē Valdo biroju kompleksa projektu vadītāja Diāna Viļuma. Viņa piebilst, ka šādu rezultātu vērtē kā ļoti labu salīdzinot gan ar citiem biroju kompleksiem, gan ar situāciju 2008. gada nogalē un 2009. gada sākumā.

Diāna Viļuma uzskata, ka Valdo biroju kompleksa noslogojums liecina nevis tik daudz par situācijas uzlabošanos nozarē kopumā, bet gan par noslāņošanos biroju kompleksu un nekustamā īpašuma tirgū. “Pēc labi strādājošiem biroju kompleksiem ir pieprasījumus, savukārt daudzi tikmēr stāv pustukši,” konstatē Diāna Viļuma.


“Iepriekš nekustamā īpašuma buma apstākļos tika sabūvēti vairāki biroja kompleksi, un ne reti notika arī tā, ka jaunie biroju kompleksi, lai arī atradās ģeogrāfiski ļoti izdevīgās vietās, bija neparocīgi saplānoti un, kas ir vēl svarīgāk, neprofesionāli apsaimniekoti. Pirms ekonomiskās situācijas pasliktināšanās valstī, cilvēki no naudas šķīrās vieglāk, tai skaitā arī maksājot par nekvalitatīvu telpu nomas pakalpojumu, taču tagad situācija ir mainījusies,” vērtē Diāna Viļuma.

Valdo biroju kompleksa pieredze liecina, ka klientiem ilgtermiņā rūp tas, kā biroju komplekss tiek apsaimniekots un diemžēl par to vislabāk var pārliecināties tieši problēmsituācijās. Protams, arī Valdo biroju kompleksā rodas ārkārtas situācijas, gluži kā ikvienā birojā, dzīvoklī un mājā, taču Valdo biroju kompleksa apsaimniekošanas speciālisti ir iemācījušies šīs situācijas atbildīgi risināt, panākot to, ka klientiem apsolītais tiek izpildīts. “Mūsu klientiem nav pamats sūdzēties, ka nācies bezcerīgi gaidīt ūdens krāna vai elektrības sadalītāja remontu, vai arī uz interneta, TV vai telefona pakalpojumu ierīkošanu u.c.” uzskata Diāna Viļuma.

“Aizvadītais gads bija Valdo biroju kompleksam īpašs pārbaudījums, jo šajā gadā piedzīvojām gan ilgstošu salu ziemā, gan arī ilgstošu karstumu vasarā, taču tai pašā laikā daudzos citos Rīgas biroju kompleksos slodzi neizturēja gaisa kondicionieri, sasala ūdens un apkures caurules. Esmu pārliecināta, ka mūsu klienti ļoti novērtēja to, ka biroja darbību neietekmēja ne 30 grādu sals, ne arī 30 grādu karstums. Arī mums ir nācies saskarties ar to, ka karstuma dēļ slodzi neizturēja daži gaisa kondicionieri, taču līdzšinējās iestrādes un savlaicīga gatavošanās ļāva problēmas novērst maksimāli ātri, lai tās neietekmētu biroju kompleksa darbību kopumā,” lepojas Diāna Viļuma.

Arī Valdo biroju komplekss bija spiests optimizēt izdevumus, taču tas esot paveikts tā, lai klients to pat nepamanītu. Uzturot augstus apkalpošanas standartus, Valdo biroju kompleksam ir izdevies noturēt arī salīdzinoši augstu telpu īres maksu 10 EUR. Jāatgādina, ka 2007.gadā telpu nomas cena Valdo biroju kompleksā bija sasniegusi pat 18 EUR.

“Mēs esam gandarīti, ka līdzšinējie pūliņi ir acīmredzami attaisnojušies, jo esošie klienti, saņemot ērtu un drošu telpu nomas pakalpojumu, iesaka Valdo biroju kompleksu saviem sadarbības partneriem un paziņām,’’ uzsver Diāna Viļuma, papildinot, ka klientus, neapšaubāmi, interesē arī biroja kompleksa atrašanās vieta, tai skaitā transporta pieejamība un autostāvvieta, kā arī biroja plānojums, un, protams, arī īres cena.

Valdo biroju komplekss tika atklāts 2003. gada 10. septembrī. Mūsdienīgā biroju ēka atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Bauskas ielā 58a, 7 minūšu braucienā no pilsētas centra. Biroju kompleksa kopējā platība ir 12000m², teritorijā ir pieejamas 800 autostāvvietas.
Biroju kompleksu veido divas savstarpēji savienotās deviņstāvu ēkas, no kurām paveras brīnišķīgs skats uz Rīgas pilsētu. Ēku fasādes ir stiklotas, telpas ir izplānotas tā, lai visās biroju telpās ieplūstu dienas gaisma. Biroju kompleksā ir trīs mūsdienīgi ātrgaitas lifti, autonoma katlu māja, dabīgās gāzes apkure. Biroju kompleksā ir izbūvēta mūsdienīga gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēma. Kā papildus nodrošinājums pastāvīgai elektrības padevei tiek izmantots dīzeļa ģenerators.

Papildus informācija:
+371 67614883
+371 29423310

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s