Baltkrievijas privāto uzņēmēju vizīte Rīgā

No 2011.gada 3.marta līdz 6.martā Rīgā notiks Baltkrievijas „Republikāniskās uzņēmējdarbības konfederācijas” pārstāvniecības Latvijā organizēta „Baltkrievijas uzņēmēju tirdzniecības misija”.

4.martā no plkst. 9.30 līdz 17.00 Tirdzniecības misijas programmas ietvaros Rīgas Domes telpās notiks seminārs par Latvijas un Baltkrievijas uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem un uzņēmēju kontaktbirža.

Viens no jautājumiem, kas interesē daudzus Latvijas uzņēmējus, ir piedalīšanās tenderos un valsts iepirkumos Baltkrievijā. Par finanšu instrumentiem biznesa darījumu nodrošināšanā starp Latvijas un Baltkrievijas uzņēmumiem seminārā stāstīs Rietumu bankas pārstāvji.

5.martā ieplānota tikšanās ar Jūrmalas pilsētas domes priekšsētātja vietnieku Māri Dzenīti, iepazīšanās ar Jūrmalas pilsētas tūrisma infrastruktūru un individuāli Latvijas uzņēmumu apmeklējumi.

Kopā ar 14 Baltkrievijas uzņēmumu pārstāvjiem Rīgā ieradīsies Minskas pilsētas izpildkomitejas ekonomikas struktūrvienību vadītāji un Baltkrievijas nevalstisko uzņēmēju apvienību „Republikāniskā uzņēmējdarbības konfederācija” un ” Minskas galvaspilsētas uzņēmēju un darba devēju savienības” vadītāji, kuriem būs tikšanās ar Latvijas uzņēmēju apvienībām.

Interese no Latvijas uzņēmējiem par šo pasākumu ir pārsteidzoši liela. Dalībai 4.marta seminārā un uzņēmēju kontakbiržā reģistrējušies 60 Latvijas uzņēmumi no visas Latvijas. Daudz uzņēmumu, kas saistīti ar celtniecības nozari. Piedalās vairāki pārtikas uzņēmumi, juridiskās kompānijas.

Plašāka informācija un pasākumu programma:
e-pasts: office@bizservices.lv
Tālr.: +371-67821294
+371-22025857

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s