Darba piedāvājums

Meklējam universālu darbinieku birojā, kas nodarbojas ar sabiedriskajām attiecībām (pārsvarā preses relīžu sagatavošana, rediģēšana un izsūtīšana) un korporatīvo mediju izdošanu (žurnāli un avīzes organizācijām un nozarēm).
Šis darbs varētu būt ļoti piemērots cilvēkiem, kas vēlas saistīt savu karjeru ar žurnālistiku un/vai sabiedriskajām attiecībām. Tāpēc priekšrocība būs tiem, kas studē vai studējuši šo jomu vai ari par to padziļināti interesējas.
Birojs atrodas Pārdaugavā, “Valdo” biznesa kompleksā. Ņemot vērā pieaugošās degvielas cenas, priekšroku dosim tuvējā apkārtnē dzīvojošiem (Ziepniekkalns un Torņakalns).
Darba pienākumi:
  • Plānot un organizēt tikšanos ar potenciālajiem klientiem (par preses relīzēm un korporatīvajiem izdevumiem),  kā arī līdzdarboties piedāvājumu un specifikāciju sagatavošanā;
  • Meklēt un atlasīt darbiniekus, tai skaitā preses relīžu rakstītājus un specifisku jomu autorus korporatīvajiem medijiem (uz honorāru bāzes), kā arī reklāmas aģentus nozares mediju vajadzībām.
  • Radoša līdzdalība, tai skaitā rakstot un rediģējot preses relīzes pēc klientu pasūtījuma, kā arī veikt preses relīžu izsūtīšanu un žurnālistu adrešu apzināšanu;
  • Tradicionālie biroja vadītāja darbi, tai skaitā lietvedība, telefons, kārtība birojā, kā arī sniegto pakalpojumu uzskaite, rēķinu sagatavošana, honorāru un atlīdzības aprēķināšana u.c.
Lūdzam pretendentus sūtīt ne tikai CV, bet arī īsu aprakstu par savu piemērotību minētajiem darba pienākumiem. Un vēl, priekšroku dosim tiem pretendentiem, kuri nevis atsūtīs CV eletroniski, bet vispirms piezvanīs, jo, kā redzams no darba pienākumiem, tur
daudz nāktos zvanīt telefoniski, tāpēc par atbilstību var pārliecināties labāk no telefona sarunas, nevis no sausiem vārdiem CV. Citkārt ir tā, ka pretendentiem vispirms lūdz sūtīt CV un tikai pēc tam piezvanīt, taču pie mums, jau augstākminēto iemeslu dēļ, ir otrādi. Protams, tiks izskatīti visi atsūtītie CV, bet nepiezvanīšana samazinās pretendenta izredzes iegūt šo specifisko, taču ļoti vērtīgo vakanci.

Kontakti:
+371 26624466 (LMT)
+371 66100300 (birojs)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s