Demokrātisks futbols pie moteļa “Akva” Jelgavā

Sākot ar pirmdienu, 9.maiju, mākslīgajā futbola laukumā pie moteļa “Akva” atsāks spēlēt futbolu uzņēmēji, politiķi, ierēdņi, policisti, tiesneši, advokāti un žurnālisti. Tā ir gan lieliska iespēja kopā sportot, gan arī pēc tam kopīgi pārrunāt spēli, gan arī valstī, sabiedrībā, pilsētā un katram aktuālāko.

“Šī būs jau trešā sezona. Pirmdienas vakaru izvēlējāmies apzināti, jo tad ir pastiprināta vēlme izkustēties pēc brīvdienu laiskošanās, kā arī tāpēc, ka šai dienā ieraksti netiek organizēti citi sporta un izklaides pasākumi,” skaidro iniciators Kristians Rozenvalds.
Par šo iniciatīvu ir ļoti gandarīts arī futbola kluba “Jelgava” prezidents Ainārs Tamisārs, jo tā ir iespēja futbolam piesaistīt gan interesentus, gan arī atbalstītājus. Ikviens, kas kaut reizi ir izbaudījis īstu nogurumu pēc nospēlētām 90 minūtēm, kā arī izbaudījis saldo vārtu guvuma sajūtu, vēl labāk izpratīs futbola kluba mērķus un uzdevumus.
Ainārs Tamisārs arī priecājas par to, ka daudzi uz ikpirmdienas futbola spēli sabrauc kopā ar ģimenēm. Kopā ar dēliem pērn spēlēja fotogrāfs Gunārs Timermanis, līdzšinējais “Delfi.lv” direktors Juris Mendziņš, basketbola kluba “Zemgale” rīkotājs Andris Vereščagins, Kristians Rozenvalds u.c.

“Šis pirmdienas futbols ir ļoti demokrātisks. Starp mums nav tādi, kas būtu pārāk spēcīgi, tāpēc visiem ir vienādi interesanti. Galvenais ir aktīvi kustēties, kārtīgi izskrieties,” atzīst Kristians Rozenvalds, piebilstot, ka šī iniciatīva bija ļoti savlaicīga un aktuāla tiem, kas vēlējās spēlēt futbolu savā līmenī un sociālajā vidē, taču futbolā, kā zināms, ir vajadzīgi vismaz 10 cilvēki, lai to spēlētu.

“Iepriekš spēlējām tikai savā starpā, bet šogad plānojam arī draudzības spēles gan tepat Jelgavā, gan arī novadā, Rīgā un Lietuvā. Tādējādi vēl vairāk sevi motivēsim aktīviem treniņiem,” piebilst Kristians Rozenvalds, 
Motelis “Akva” ir kļuvis par ļoti sportisku, jo te var ne tikai atpūsties upes krastā, bet arī spēlēt volejbolu divos laukumus, no kuriem viens ir ar zāles, bet otrs ar smilšu segumu. Futbolu pie moteļa “Akva” var spēlēt uz īpaša paklāja seguma, kurš iepriekš bija Skonto mākslīgajā futbola laukumā. Vasaras siltajos mēnešos futbola spēlēšana var apvienot ar pēcāko peldēšanos īpaši aprīkotajā peldvietā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s