Mediju golfa klubs uzsāk 12.sezonu

Kopbilde pēc Mediju golfa kausa 2005.gadā, golfa klubā “Viesturi”

Arī šogad Latvijas žurnālisti turpinās spēlēt golfu. Mediju golfa klubs paredzējis gan kopīgu spēlēšanu visos Latvijas golfa laukumus, gan arī braucienus uz Igauniju, Lietuvu un Zviedriju. “Aicinām uz kopīgo golfa spēli gan visus tos, kuri jau iepriekš apguvuši golfa spēles prasmes, gan arī tos, kuri izlēmuši uzsākt tikai šogad,” aicina Latvijas Mediju golfa kluba prezidents Kristians Rozenvalds.
 

Otrdien, 10.maijā žurnālisti ieplānojuši spēlēt golfa laukumā “Viesturi”. Sākums plkst. 17:00, lai kopīgi izspētu 9 bedrītes, bet no plkst. 19:00 ieplānota kopīgā tējas dzeršana ar “Golfs Viesturi” direktori Sandru Opiti, lai uzzinātu par golfa laukuma un kluba šīs sezonas jaunumiem.

Šogad ieplānots spēlēt gan “Ozo”, “Saliena” un “Viesturi” golfa laukumus. 15.jūnijā žurnālisti dosies apskatīt arī Siguldas jauno 9 bedrīšu laukumu pie Reiņa trases. Vēl šogad ieplānota arī ciemošanās pie Viļna Baltiņa Usmā, kurš tur iekopis 9 golfa bedrītes, kā arī sacenšanās ar Valmieras uzņēmējiem, kuri ik ceturtdienu spēlē golfu pie Elmāram Švēdem piederošajām mājām “Avoti”.
2007.gadā 16 Latvijas mediju cilvēki, līdzi ņemot
arī dzīvesbiedrus un bērnus, devās uz Itāliju, lai piedalītos
Eiropas golfu spēlējošo žurnālistu čempionātā. 

Tāpat kā citus gadus, arī šogad ieplānoti braucieni ārpus Latvijas. Jau par tradīciju kļuvis doties uz kādu no Lietuvas un Igaunijas golfa laukumiem. Šogad ir vēlme doties arī uz Zviedriju. Oktobrī notiks arī Eiropas golfu spēlējošo žurnālistu čempionāts, lai gan Latvijas žurnālistu nokļūšanu apgrūtina attālums – čempionāts notiek Portugālei piederošajā Porto Santo salā Atlantijas okeānā. Iepriekš Latvijas Mediju klubs ir organizējis žurnālistu braucienus uz Itāliju, Poliju, Zviedriju, Austriju, Vāciju, kā arī Lietuvu un Igauniju.

“Iepriekšējās sezonās visi Latvijas Mediju golfa kluba pasākumi notika otrdienas rītos, taču šogad, veicot golfu spēlējošo žurnālistu aptauju, nolēmām organizēt spēlēšanu arī darba dienas vakaros un brīvdienas, lai savu iespēju robežās izpatiktu visiem spēlētājiem,” stāsta Kristians Rozenvalds, precizējot, ka šogad paralēli tiks organizēti gan deviņi Latvijas Mediju golfa līgas posmi otrdienas rītos, gan arī kopīgās spēles darba dienas vakaros un brīvdienās.
“Jāņem vērā arī tas, ka starp mums ir ne tikai tādi, kas golfu uztver kā nopietnu sportu, bet arī tādi, kas to uztver tikai kā nesportisku atpūtu pie dabas un draudzīgā vidē,” pārmaiņas skaidro Kristians Rozenvalds.
2010.gadā Mediju golfa līgas kopvērtējumā
uzvarētājs bija karikatūrists Gatis Šļūka, kuram
Mediju golfa kluba prezidents Kristians Rozenvalds
pasniedza kausu klubā “Barons”

Mediju golfa līga tika izveidota 2002.gadā, pieaugot vēlmei golfu spēlēt biežāk un arī sportiskāk. Mediju golfa līgas organizēšanu jau kopš pirmsākumiem ir uzņēmies Jānis Janševics. Pirmajā šīs sezonas Mediju golfa līgas posmā, kas notika “Ozo” golfa laukumā, uzvarēja Ingmārs Jurisons. Mediju golfa līgā aktīvi spēlē arī tādi mediju cilvēki kā Gatis Šļūka, Jānis Janševics, Jānis Jarāns, Ingmārs Jurisons, Kristaps Baņķis, Gundars Galkins, Ivo Krumholcs, Juris Vaidakovs u.c.

“Sākotnēja spēlēšana otrdienas rītos bija pamatota ar to, ka žurnālistiem darba dienu rītu ir brīvāki nekā pēcpusdienas, kad jānodod materiāli, vai arī brīvdienas, kad notiek daudzi atspoguļojamie pasākumi un tāpēc žurnālistiem tas ir darba laiks. Taču šo 12 gadu laikā ir mainījies gan spēlētāju sastāvs, to darba specifika, gan arī mediju darba ritms,” skaidro Kristians Rozenvalds.
Mediju golfa klubs reizi gadā
organizē arī pasākumus mūziķiem
 

Šī Mediju golfa klubam būs jau 12.sezona. Aizsākumi bija 2000.gadā, kad notika pirmā Mediju golfa kausa izcīņa, kurā uzvarēja tobrīd vēl sporta žurnālists Armands Puče. Togad sacensībās piedalījās 27 mediju cilvēki. Pēcāk golfu spēlēt ir iemācījušies vairāk nekā 50 mediju cilvēki, tai skaitā redaktori, mediju īpašnieki, žurnālisti, karikatūristi, sabiedrisko attiecību un reklāmas speciālisti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s