“Igates kausā” noskaidroti Jelgavas skvoša līgas uzvarētāji

Turnīrā “Igates kauss” 15. maijā noskaidroti Jelgavas fitnesa un sporta centra “Fitland” skvoša līgas uzvarētāji. 1. vietu sacensībās izcīnīja rīdzinieks, astrologs Kristaps Baņķis, kurš finālā pārspēja jelgavnieci, Neatkarīgās Rīta Avīzes žurnālisti Baibu Lulli, kura pirms nedēļas kļuva par Latvijas čempioni skvošā sievietēm. Trešais – Ķekavas vasaras skvoša kortu “Zanzibāra” īpašnieks Andis Ozols.

Turnīrā “Igates kaus” piedalījās spēlētāji, kas kopš 2010. gada rudens regulāri spēlējuši “Fitland”, savstarpējās spēlēs krājot reitinga punktus. Vairums spēlētāju ir no Jelgavas, Ozolniekiem, bet “Fitland” skvošvakarus un turnīrus iecienījuši arī pāris skvošotāji no Rīgas, Ķekavas, Jūrmalas. Kopumā līgā bija iesaistījušies 34 spēlētāji, 20 no kuriem piedalījās noslēguma turnīrā.
“Salīdzinot ar pagājušo un aizpāgājušo gadu, audzis gan Jelgavā spēlējošo aktīvo skvošotāju skaits, gan viņu meistarības līmenis. Katru gadu parādās vismaz pa kādam jaunam talantam, kas samērā īsā laikā spēles līmeņa ziņā noķer un apdzen vienu otro skvoša veterānu. Šogad par pārsteigumu parūpējās jelgavnieks Māris Eliņš, kurš tika izsēts kā 18., bet spēja pacelties līdz 9. vietai,” stāsta turnīra organizatore Baiba Lulle.  
Pirmo trīs vietu ieguvēji oriģinātus SIA “Signum” izgatavotos kausus un vērtīgas balvas – skvoša inventāra somas un “Fitland” dāvanu kartes. Tā kā līgas noslēguma turnīrs organizēts kā skvoša svētki saviem regulārajiem spēlētājiem, dāvaniņas saņēma arī visi pārējie spēlētāji. 
“Igate” un Māris Peilāns
sporta un kultūras pasākumus
Jelgavā atbalsta regulāri

“Prieks, ka Jelgavā stabili iesakņojies vēl viens sporta veids – skvošs, kas ir fiziska, tehniska un reizē intelektuāla spēle un dažādo Jelgavas sporta veidu piedāvājumu,” teic “Igates kausa” ģenerālsponsora “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” vadītājs Māris Peilāns, kurš traumas dēļ šoreiz spēlēt nevarēja. Sportu, tostarp skvoša turnīrus, kā arī kultūras pasākumus Jelgavā “Igate” un Māris Peilāns atbalsta regulāri. 

Baiba Lulle informē, ka arī vasarā turpināsies skvoša aktivitātes Jelgavā – regulārie skvoša vakari ceturtdienās, sieviešu un iesācēju treniņi svētdienās, iespējams, tiks noorganizēts vēl kāds vasaras turnīrs. 

Visi rezultāti:
Kristaps Baņķis
Baiba Lulle
Andis Ozols
Rinalds Vācers
Gatis Graudums 
Edgars Silenieks 
Igors Stepiņš
Mārtiņš Lavrenovs 
Māris Eliņš
Gints Krastiņš 
Dace Vīgante
Juris Čūders
Ivars Laimīte
Andris Upenieks
/16. Pēteris Bumbieris
/15. Kristians Rozenvalds
Sandis Sudārs
Aigars Šmelds
Sanita Buto 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s