Aleksandra Vasiļjeva preses brīfings LNO

Pirmdien, 30.maijā pulksten 15:00 Latvijas Nacionālās operas (LNO) Beletāžas zālē notiks  preses brīfings, kura laikā slavenais mākslas zinātnieks, modes vēsturnieks  un populārā TV raidījuma „Модный приговор” vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs pasniegs LNO divas “Aleksandra Vasiļjeva Lilijas”, tādējādi novērtējot LNO kā “Lielisku iestādi, kuras interjers un gaisotne ir īsts mākslas darbs. Apmeklējums dāvās sajūsmas pilnas atmiņas.”
Preses brīfinga laikā Aleksandrs Vasiļjevs iepazīstinās ar savu jaunu starptautisko projektu – pasaules stilīgāko interjeru krājuma veidošanu, piemērojot paša izstrādāto klasifikāciju. Plašāka sabiedrība citās valstīs ar “Aleksandra Vasiļjeva Lilijām” tika iepazīstināta 23.martā.
Brīfingā pēc Aleksandra Vasiļjeva prezentācijas paredzēta arī svinīgā “Aleksandra Vasiļjeva Lilijas” pasniegšana un fotografešanās. Latvijas Nacionālai operai tiks pasniegta unikāla un vienā eksemplārā izgatavota keramiska “Lilija”, kura piešķirta klišeja ar kārtas numuru un izcelsmes pase. “Liliju” var novietot gan uz ēkas fasādes, gan iekļaut iestādījuma interjerā.
Pēc svinīgās pasniegšanas un fotografēšanās paredzēts laiks arī jautājumiem un sarunām.
Īsi pirms preses brīfinga Aleksandram Vasiļjevam turpat LNO ieplānota arī neilga tikšanās ar LR kultūras ministri Sarmīti Ēlerti.

Preses brīfingu vadīs izdevniecības “Lilita” reklāmas direktore Ilze Ozola. 


Aleksandrs Vasiļjevs apmeklēs Rīgu pēc žurnāla „Лилит” uzaicinājuma un no 28.maija līdz 31.maijam LNO ik vakaru, sākot no pulksten 18:00, lasīs lekcijas par modi un stilu. Biļetes uz šīm lekcijām iespējams iegādāties universālveikala „Stockmann” Pastāvīgo klientu nodaļā 4.stāvā katru dienu no 10.00 līdz 21.00. Kopš 2008.gada Aleksandra Vasiļjeva lasītās lekcijas Rīgā ir kļuvušas par tradīciju.

Žurnāla „Лилит” draudzība ar Aleksandru Vasiļjevu aizsākās 1998.gadā, kad tika sniegta pirmā intervija. Vēlāk Aleksandrs Vasiļjevs publicēja savu rakstu ciklu žurnālos „Лилит” un „Lilit”. „Esmu rakstījis gandrīz visiem izsmalcinātiem modes preses izdevumiem: “L’Officiel”, “Vogue”, “Harper’s Bazaar”, “Elle”. Tomēr man „Лилит” ir īpaši interesants – jo tas nav tikai konsultants modes, stila un veselības jautājumos, bet arī intelekts, saistoši raksti, problēmu risinājums un aizraujoši stāsti par sievietēm,” iepriekš ir stāstījis Aleksandrs Vasiļjevs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s