"Ozo" ledus halles dzimšanas dienā spēles Latvijas hokeja zvaigznes

Jau tradicionāli maija pēdējā dienā Ozolniekos tiek atzīmēta “Ozo” ledus halles jubileja, šogad jau trešā. Tas ir nozīmīgs brīdis Ozolnieku sporta dzīvē. Jau tradicionāli notiks arī Zvaigžņu spēle hokejā, kurā piedalīsies gan Latvijas hokeja izlases esošie un bijušie spēlētāji, gan arī Latvijā pazīstami cilvēki, kuri prot spēlēt hokeju.
Jau zināms, ka Zvaigžņu spēlē, kura sāksies plkst 19:00, vienā komandā spēlēs gan Ozolniekos dzīvojošais Miķelis Rēdlihs ar saviem brāļiem un tēvu Jāni. Vēl šajā komandā spēlēs arī “Ozo” halles īpašnieks un Jelgavas domes neatkarīgais deputāts Dainis Liepiņš ar dēlu Miku, kā arī Jānis Jubalts no “Prātā vētras”. Uz ledus solās būt redzami arī Edgars Masaļskis, Artūrs Kulda, Mārtiņš Karsums, Mārtiņš Cipulis, Roberts Bukarts,  Aigars Cipruss, Kaspars Saulietis, Roberts Jekimovs.
Zvaigžņu spēles starplaikos notiks konkurss līdzjutējiem “Centra ripa”. Līdzjutējs, kurš būs trāpīgākais, aizmetot ripu no tribīnēm tuvāk laukuma centram, saņems specbalvu. Pēc aizraujošā mača skatītāji varēs nofotografēties kopā ar saviem hokeja elkiem un saņemt to autogrāfus uz sevis izvēlētām lietām, kā arī būs iespēja iegūt no pašiem hokejistiem to dāvātās lietas, kas bijušas viņu īpašumā.
Latvijas jaunākās halles atklāšanas svinības 31.maijā sāksies pulksten 16:00, kad svinīgo runu teiks tās saimnieks Dainis Liepiņš. Pēc tā sekos šī gada “Ozo” hokeja turnīra uzvarētāju apbalvošana, bet tad uz ledus laukuma spēkiem mērosies hokeja cienītāji un entuziasti no Ozolniekiem un Cēsīm – tas būs abu sadraudzības mačs.
Pulksten 18:00 paraugdemonstrējumus sniegs “Ozolnieku Ledus skolas” daiļslidotāji un šorttrekisti, bet pusseptiņos notiks konkurss “Virtuļi vārtos” pasākuma apmeklētājiem, kura uzvarētājs saņems pārsteiguma balvu.
No pusdesmitiem līdz pusnaktij ikviens varēs izmantot iespēju un izslidoties pēc patikas par pilnīgu velti, savukārt pie halles apmeklētājus priecēs Ufo jeb Kaspars Upacieris un grupa “Boombox”.
“Ozo” halle uz savas jubilejas svinībām aicina ne tikai visus ledus un ziemas sporta veidu cienītājus, bet arī citus interesentus. Turklāt šī noteikti būs lieliska iespēja skolēniem sākt vasaras brīvlaiku, atzīmējot mācību gada beigas, tāpat pasākumā aicinātas piedalīties ģimenes, jo, ko darīt un redzēt būs visiem. Noteikti piebilstams, ka jau bez minētajām aktivitātēm apmeklētājiem notiks vēl dažādas atrakcijas, kur varēs iegūt suvenīrus, tāpat pārsteigumi gaidāmi skatītājiem, kuri būs īpaši sagatavojušies, piemēram, ieradušies uz spēli ar plakātiem, lai atbalstītu savu komandu, vai īpaši saģērbušies slidošanai.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s