Pēc D.Liepiņa lūguma sākts kriminālprocess par neslavas celšanu

Informēju, ka pēc mana iesnieguma ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 157.panta 1.daļas par ar neslavas kampaņas organizēšanu pret SIA „Intranserviss” līdzīpašnieku Daini Liepiņu un viņa sievu Daci Liepiņu.
Savā lūgumā par kriminālprocesa uzsākšanu kā neslavas kampaņas organizētāji un pasūtītāji ir minēti SIA „Intransserviss” valdes priekšsēdētājs Pāvels Kozlovs, SIA „Jelgavas autobusu parks” darbiniece un vienlaicīgi SIA „Intransserviss” līdzīpašniece Viktorija Ļubļinska, zvērinātu advokātu biroja „BDO Zelmenis& Liberte” zvērināts advokāts Valdis Bergs.
Krimināllikums, kā zināms, nosaka, ka par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski, var piemērot naudas sodu līdz pat sešdesmit minimālajām mēnešalgām vai piespiest piespiedu darbu.
Atgādinu, ka 2011.gada janvārī radio „Skonto” tika izplatīta reklāma ar aicinājumu atvērt mājaslapu http://www.dainisliepins.lv, kurā esot pastāstīta it kā patiesība par SIA „Intransserviss” īpašnieka Daiņa Liepiņa vēlēšanos iznīcināt veiksmīgu uzņēmumu.
Tāpat 2011.gada 21.janvārī ar VAS „Latvijas Pasts” starpniecību Jelgavas pilsētas un Ozolnieku pagasta iedzīvotāji saņēma informatīvu materiālu, kurā tika sniegti apzināti nepatiesi un apkaunojoši izdomājumi. Minētajā brošūrā bija norādīti tās veidotāju pārmetumi, kurus ļoti viegli var pārbaudīt dokumentāli, lai pārliecinātos, ka tie ir meli.
Šajā kampaņā, kurā netika uzrādīts kaut viens dokuments vai minēts fakts, es tiku dēvēts par tā saucamo reideri, jo, lūk, vēlos piesavināties man it kā nepiederošus īpašumus, lai gan ar šīs kampaņas palīdzību tika darīts tieši pretējais – man grib atņemt man likumīgi pierederošās SIA „Intransserviss” daļas. 
Šajā kampaņā tika apzināti melots, piemēram, ka Dainis Liepiņš esot apsolījis atdot visus sev piederošās (50%) uzņēmuma kapitāldaļas līdz 2008.gadam par 9 000 latu, lai gan kapitāldaļu bilances vērtība ir ap 80 000 latu, bet tirgus vērtība ap 700 000 latu. Tāpat tika melīgi apgalvots, ka Dace Liepiņa nav piedalījusies SIA „Intransserviss” pārvaldīšanā un viņa kā persona nav zināma V.Ļubļinskai un P.Kozlovam, lai gan vairāk nekā desmit valžu un dalībnieku sapulču protokoli ar oriģinālajiem parakstiem liecina par pretējo.
Dainis Liepiņš
Jelgavas pilsētas domes neatkarīgais deputāts
SIA „Intransserviss” līdzīpašnieks

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s