Dainis Liepiņš pievienosies Reģionu partijai

Jelgavas domes deputāts un uzņēmējs Dainis Liepiņš ir pieņēmis lēmumu pievienoties Reģionu partijai, kā arī līdzdarboties reģionālo spēku apvienošanās veicināšanā, lai šovasar tiktu izveidota Vislatvijas reģionālā alianse.
 
„Uzskatu, ka reģionus pārstāvošajiem cilvēkiem ir jāapvieno savi spēki, lai varētu ietekmēt valsts politiku. Ir jāpanāk Saeimas deputātu un valdības ministru iedziļināšanās reālajās cilvēku vajadzībās! Ir jāpanāk pašvaldības ietekmējošo jautājumu izvērtēšanu pirms lēmumu pieņemšanas Rīgā! Ir jāpanāk, ka finansiālais atbalsts reģioniem tiek sniegts nevis pēc politiskās piederības, bet precīzi definētiem kritērijiem! Valsts Prezidentu ir jāvēl tautai un zinot visus kandidātus vismaz pusgadu iepriekš! Elementāru kārtību valstī, nevis grāmatvediski jāskaita neesošā nauda!” savu politisko motivāciju un mērķus uzskaita Dainis Liepiņš.

“Mani jau šobrīd pārliecina tas, ka gandrīz 100 ievēlēti pašvaldības deputāti no dažādām reģionālajām partijām un vēlētāju apvienībām ir izteikuši atbalstu Reģionālajai Aliansei. Tas ir spēks!” uzskata Dainis Liepiņš.

“Pašvaldībās ievēlētie deputāti jau ir saņēmuši vēlētāju uzticību, viņi ikdienā ir vistuvāk reālajām iedzīvotāju ikdienas vajadzībām un viņi nevar atrunāties ar tukšu muldēšanu ērtajos Rīgas kabinetos,” stāsta Dainis Liepiņš.

Dainis Liepiņš ir paredzējis tuvākajā laikā pulcēt kopā tos Jelgavas pilsētas, Ozolnieku un Jelgavas novadu cilvēkus, kuri grib būt aktīvi, tos, kurus  neapmierina šī brīža Saeimā pārstāvēto partiju darbības veids un mērķi.

„Jau gandrīz 18 gadus, kuros esmu bijis uzņēmumu vadītājs, par prioritāro esmu uzskatījis spēcīgas komandas veidošanu ap sevi un maksimāli plašas diskusijas starp iesaistītajiem, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas. Tieši tādu pieeju esmu definējis arī iesaistoties politikā. Diemžēl tieši šo principu neievērošanas dēļ es pametu līdz šim manā dzīvē vienīgo partiju. Tieši tāpēc iesaistos Reģionu Alianses dibināšanā, lai izskaustu lēmumu pieņemšanu šaurā lokā, bez diskusijām, bez atklātības. Manipulācijas ar partijas biedriem, atbalstītājiem un vēlētājiem ir jāpārvērš par neatgriežamu pagātni!” ir pārliecināts Dainis Liepiņš.  

Atgādinām, ka Dainis Liepiņš Jelgavas pilsētas domē tika ievēlēts no patijas LPP/LC saraksta, taču 2011.gada sākumā, kopā ar vairākiem Jelgavas pilsētas un Ozolnieku novada domes deputātiem un partijas nodaļas biedriem no LPP/LC izstājās.

LPP/LC Dainis Liepiņš pametis, jo partijā nav spējis īstenot savu un vēlētājiem solīto ideoloģiju un viņam līdz šim bijis jātaisnojas par citu šīs partijas politiķu grēkiem. Jau gada sākumā Dainis Liepiņš prognozēja, ka “nākotnē varētu izveidot arī kādu jaunu reģionālo partiju, lai kļūst vēlētājiem saprotamāki un vienkāršāki.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s