Arī Reģionu partija aicina Valdi Zatleru savās rindās

“Reģionu partija aicina Valsts prezidentu Valdi Zatleru pievienoties jaunam politiskam spēkam – Reģionu aliansei, kas startēs Saeimas ārkārtas vēlēšanās, ja par tām tiks nobalsots referendumā 23. jūlijā,” teikts vēstulē, kas 21.jūnijā nosūtīta Valsts prezidentam Valdim Zatleram.
 
Reģionu partija, kuru veido pašvaldību deputāti, aktīvi novadu ļaudis, pauž pārliecību, ka sekmīgu valsts politiku var realizēt pieredzējuši, vietējās problēmas zinoši cilvēki, kas ir sevi apliecinājuši, strādājot savā sētā, uzņēmumā, pagastā, pilsētā, novadā.
“Valdis Zatlers savas prezidentūras laikā ir daudz apmeklējis Latvijas novadus, ticies ar ļaudīm un paudis pārliecību, ka Latvijas nākotni veidos stipri reģioni. Ar rīkojumu ierosināt LR 10.Saeimas atlaišanu, Valdis Zatlers ir atraisījis cilvēkos ticību, ka katra Latvijas iedzīvotāja rīcība, izvēlot deputātus un iesaistoties politiskajos procesos, var glābt valsti no krīzes un iznīcības,” uzaicinājumā Valdim Zatleram raksta Reģionu partijas vadītājs un Babītes novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ence.
“Valdis Zatlers arīdzan ir publiski paudis nepieciešamību pēc jaunām sejām politikā un arī citādas politikas. Domāju, ka reģionu pārstāvju aktīva līdzdalība politikā ir tieši tas, par ko Valdis Zatlers ir domājis, tāpēc viņa pievienošanās un atbalsts būtu tikai likumsakarīgs,” uzskata Andrejs Ence.
“Iespējams, dažiem škiet, ka Reģionu partija nav spēcīgs konkurents tikai tāpēc, ka mums nav līdzšinējās parlamentāras pieredzes. Atgādināšu, ka iepriekš mēs bijām lēmuši parlamenta vēlēšanās nepiedalīties, vairāk koncentrējoties uz mums daudz aktuālākajām vēlēšanām, kurās mums ir vienmēr bijuši ļoti labi rezultāti, un šī pieredze dod ticību arī mūsu panākumiem LR Saeimas vēlēšanām,” stāsta Andrejs Ence.
Līdzšinējā pieredze liecina, ka veiksmīga pašvaldību darbība diemžēl nav iespējama bez pienācīga lobija Latvijas mērogā, jo ir degradēti taisnīguma un loģiskas Latvijas reģionu attīstības principi. “Diemžēl, valsts līdzekļi uz reģioniem tiek dalīti nevis pēc vajadzībām un stingri noteiktām prioritātēm, bet gan kā galveno vērtējot pašvaldības vadības politisko piederību,” nepieciešamību piedalīties LR Saeimas vēlēšanās skaidro Andrejs Ence.
Atgādinām, ka Reģionu partija ir uzņēmusies līdera lomu ar mērķi konsolidēt reģionālos spēkus un visas Latvijas sabiedrību, veidojot reģionālu politisko spēku – Reģionālo Aliansi. Reģionu partija ir pārstāvēta 11 pašvaldībās, 7 no tām ir valdošajā koalīcijā, tai skaitā, 4 partijas pārstāvji ir pašvaldību vadītāji, bet 3 ieņem pašvaldības vadītāja vietnieka amatus. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s