Kristīgi Sociālo Ūniju veidos cilvēki, nevis baznīcas vai sektas

“Uzzinot par notikušajām pārrunām ar baznīcu pārstāvjiem, medijos nepamatoti tiek akcentēta tikšanās ar Alekseju Ļedajevu. Šai sakarā vēlos uzsvērt, ka pārrunas ir notikušas arī ar katoļu un luterāņu baznīcas vadītājiem, kā arī ļoti daudzu kristīgo organizāciju vadītājiem,” uzsver fonda “Moral Revolution” vadītāja Natālija Lazukina, kura no sabiedrisko attiecību speciālista Kristiana Rozenvalda ir pārņēmusi iniciatīvu partijas veidošanā.

“Tas ir likumsakarīgi, ka veidojot kristīgu partiju, tiek organizētas tikšanās ar baznīcu pārstāvjiem, taču nepareizi ir pārvērtēt baznīcas ietekmi partijas veidošanā, jo katram no mums ir savs uzdevums. Kristīgi Sociālās Ūnijas uzdevums ir uz kristīgās morāles principiem balstītas politikas un valsts pārvaldes veidošana, savukārt baznīca nodarbojas ar Dieva vārda sludināšanu un sabiedrības garīgo aprūpi,” norāda Natālija Lazukina.

“Mēs, protams, priecājamies par baznīcas atbalstu, tomēr, jau veidojot Kristīgi Sociālo Ūniju tiek domāts par to, lai tā nebūtu nevienas baznīcas organizācija. Tāpēc mūs ļoti satrauc mēģinājumi Kristīgi Sociālās Ūnijas ideju sasaistīt ar kādu no baznīcas organizācijām,” skaidro Natālija Lazukina.

“Mēs vēlamies veidot uz kristīgiem principiem balstītu politiku un labprāt sadarbojamies ar ikvienu, kuram ir svarīgi mūsu principi. Kristīgi Sociālā Ūnijā aicinām darboties gan kristiešus no dažādām konfesijām, gan arī nekristiešus, kuri atbalsta kristīgās morāles principus,” precizē Natālija Lazukina.

Šobrīd turpinās aktīvs sagatavošanās process Kristīgi Sociālās Ūnijas dibināšanas kongresam, kurš notiks 6. augustā. Ikviens, kurš atbalsta kristīgās morāles vērtības politikā, ir laipni aicināts pievienoties Kristīgi Sociālajai Ūnijai, rakstot e-pastu uz lksu@inbox.lv vai zvanot pa telefonu 27159442.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s