Tālmācības ideja attaisno sevi jau otro gadu pēc kārtas

Jau otro gadu pēc kārtas valsts obligātos centralizētos eksāmēnus kārto arī Rīgas Tālmācības vidusskolas audzēkņi. Šogad eksāmenus kārtoja 128 vidusskolas un 14 pamatskolas beidzēji. Rīgas Tālmācības vidusskolas direktore Ilze Kalniņa uzsver, ka audzēkņu rādījumi apliecina tālmācības konkurētspēju. 
“Eksāmenu rezultāti pārspēj cerēto! Īpaši lepojos ar angļu valodas un vēstures rezultātiem. Labas sekmes ir arī latviešu valodā un literatūrā. Vēl gan ir iespējas pilveidoties matematikā,” informē Ilze Kalniņa.
“Absolventu ieguvums, kuru svars un nozīmīgums mērāms ar sekmīgi nokārtoto centralizēto eksāmenu vērtējumu mērinstrumentu ir labākais RTV darbības kvalitātes, efektivitātes un rezultativitātes apliecinājums,” rezumē Ilze Kalniņa. 
“Pirms diviem gadiem tālmācības ideja vidējā izglītībā un, vēl jo vairāk, pamatizglītībā daudziem Latvijā varēja likties nereāla un pat utopiska. Rīgas Tālmācības vidusskolas vadības uzdrīkstēšanās, ticība idejas nozīmīgumam, mērķtiecīgums, visa skolas kolektīva ieguldītais darbs, pašatdeve un vēlēšanās veidot izglītības vidi vēl atvērtāku un pieejamāku katram, kuram ir vajadzība pēc izglītības, nes savus augļus,” stāsta Ilze Kalniņa.
Rīgas Tālmācības vidusskolas ir akreditēta izglītības iestāde un divu gadu pieredzē balstītā mācību metodika, pedagogu kompetence, īpaši pārdomātā studējošo atbalsta sistēma, sadarbība un kopdarbība attaisnoja skolai dāvāto uzticību un dod tiesības arī turpmāk līdztekus tradicionālo skolu darbībai Latvijā piedāvāt alternatīvu – izglītības individualizāciju tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Konkurētspējīgu skolu ir absolvējuši turpat 150 mērķtiecīgi tās studenti, kuriem visi ceļi dzīvē ir vaļā, bet viņu karjera nu ir pašu rokās. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s