Jelgavas pilsētas un Ozolnieku novada deputāti pievienojas Reģionu partijai

Jelgavas pilsētas domes deputāts un uzņēmējs Saulvedis Šalājevs un Ozolnieku novada deputāti Rasma Skruļa un Gundars Liepa ir pieņēmuši lēmumu pievienoties Reģionu partijai. Iepriekš šie deputāti darbojās LPP/LC un šīs partijas sarakstos tikai ievēlēti arī pašvaldība, taču 2011.gada sākumā no šīs partijas izstājās.
 
LPP/LC Dainis Liepiņš pametis, jo partijā nav spējis īstenot savu un vēlētājiem solīto ideoloģiju un viņam līdz šim bijis jātaisnojas par citu šīs partijas politiķu grēkiem.

Iepriekš Reģionu partijai jau pievienojās arī LPP/LC Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku nodaļas reģionālās nodaļas vadītājs Dainis Liepiņš, kurš pauda ieinteresētību veicināt reģionālo partiju sadarbību un arī Reģionālās alianses izveidošanu.

11.jūlijā Jelgavā notika arī sapulce, kurā vairums no bijušās LPP/LC nodaļas biedriem lēma turpmāk darboties Reģionu partijā, kā arī veidot tās nodaļu. Šai sapulcē tika lemts arī par ieceri visiem Jelgavas pilsētas un Ozolnieku novada deputātiem pāriet uz Reģionu partiju, lai tādējādi iegūtu savai politiskai darbībai plašākas iespējas un segumu.

Jau gada sākumā, pēc izstāšanās no LPP/LC, Dainis Liepiņš prognozēja, ka “nākotnē varētu izveidot arī kādu jaunu reģionālo partiju, lai kļūst vēlētājiem saprotamāki un vienkāršāki.

„Uzskatu, ka reģionus pārstāvošajiem cilvēkiem ir jāapvieno savi spēki, lai varētu ietekmēt valsts politiku. Ir jāpanāk Saeimas deputātu un valdības ministru iedziļināšanās reālajās cilvēku vajadzībās! Ir jāpanāk pašvaldības ietekmējošo jautājumu izvērtēšanu pirms lēmumu pieņemšanas Rīgā! Ir jāpanāk, ka finansiālais atbalsts reģioniem tiek sniegts nevis pēc politiskās piederības, bet precīzi definētiem kritērijiem! Valsts Prezidentu ir jāvēl tautai un zinot visus kandidātus vismaz pusgadu iepriekš! Elementāru kārtību valstī, nevis grāmatvediski jāskaita neesošā nauda!” savu politisko motivāciju un mērķus uzskaita Dainis Liepiņš.

“Mani jau šobrīd pārliecina tas, ka gandrīz 100 ievēlēti pašvaldības deputāti no dažādām reģionālajām partijām un vēlētāju apvienībām ir izteikuši atbalstu Reģionālajai Aliansei. Tas ir spēks!” uzskata Dainis Liepiņš.

“Pašvaldībās ievēlētie deputāti jau ir saņēmuši vēlētāju uzticību, viņi ikdienā ir vistuvāk reālajām iedzīvotāju ikdienas vajadzībām un viņi nevar atrunāties ar tukšu muldēšanu ērtajos Rīgas kabinetos,” stāsta Dainis Liepiņš.

„Jau gandrīz 18 gadus, kuros esmu bijis uzņēmumu vadītājs, par prioritāro esmu uzskatījis spēcīgas komandas veidošanu ap sevi un maksimāli plašas diskusijas starp iesaistītajiem, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas. Tieši tādu pieeju esmu definējis arī iesaistoties politikā. Diemžēl tieši šo principu neievērošanas dēļ es pametu līdz šim manā dzīvē vienīgo partiju. Tieši tāpēc iesaistos Reģionu Alianses dibināšanā, lai izskaustu lēmumu pieņemšanu šaurā lokā, bez diskusijām, bez atklātības. Manipulācijas ar partijas biedriem, atbalstītājiem un vēlētājiem ir jāpārvērš par neatgriežamu pagātni!” ir pārliecināts Dainis Liepiņš. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s