Aicina bērnus uz sportisku aktivitāšu nedēļu Ķekavā

No 15. līdz 19. augustam skvoša dārzs “Zanzibāra” Ķekava piedāvā plašu aktivitāšu programmu bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. “Programma veidota tā, lai vecāki varētu mierīgi strādāt, bet bērni – kvalitatīvi pavadīt laiku,” teic “Zanzibāras” īpašniece Zane Ešenvalde. Speciāli izveidotās programmas ietvaros bērni varēs iepazīt un apgūt skvoša spēli un vairāku citu sporta veidu iemaņas, kā arī jaunas prasmes radošajās darbnīcās.

“Vecāki izmisīgi cenšas apvienot darbu ar bērnu pieskatīšanu, turklāt tā, lai bērns būtu ne tikai pieskaitīts, bet arī daudzpusīgi pilnveidotos. Mēs esam izveidojuši tādu bērnu programmu, lai vecākiem būtu ērti bērnus ievest pie mums jau no plkst. 7 rītā vai citā viņiem izdevīgā laikā un atbraukt pakaļ pēc darba. Bērni savukārt būs pilnvērtīgi pavadījuši laiku aktīvā atpūtā, azartiskās spēlēs, svaigā gaisā un interesantā kompānijā,” stāsta Zane Ešenvalde.

“No fiziskajām aktivitātēm bērniem ir iespēja piedalīties rīta rosmē, vieglatlētikas, jogas, volejbola nodarbībās, spēlēt galda tenisu, tautas bumbu, kroketu. Tā kā esam vienīgā vieta Latvijā, kurā ir atklātie skvoša korti, protams, nevaram neizmantot izdevību piedāvāt bērniem nodarbības arī šajā aizraujošajā, dinamiskajā sporta veidā,” uzskaita Zane Ešenvalde. Viņa piebilst, ka viss nepieciešamais inventārs ir atpūtas vietas rīcībā.

“Plašais sporta veidu klāsts ir arī laba iespēja jaunāko klašu skolēniem saprast, kas ir tie sporta veidi, kas viņiem patīk un kuriem viņi turpmāk vēlētos pievērsties nopietnāk,” uzskata Zane Ešenvalde.

Tāpat bērni varēs meklēt apslēpto mantu, spēlēt “Dullo desmitnieku”, spēli “Parlaments pret mafiju”, doties nelielos pārgājienos, apgūt tūrisma iemaņas, telts celšanu, pievarēt kāpšanas sienu, džungļu trasi, kā arī attīstīt savus talantus radošajās darbnīcas.

Bērniem tiek nodrošināta arī ēdināšana trīs reizes dienā, bērnu aktivitātes un uzraudzība tiek nodrošināta un pakalpojums pieejams jau no 7 rītā līdz 19 vakarā, no 15. līdz 19. augustam skvoša dārzā “Zanzibāra” Ķekavā.

Pilna programma un informācija, kā arī atrašanās vieta pieejama “Zanzibāras” mājaslapā:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s