“Valdo” izdod savu korporatīvo avīzi

“Valdo” bizness jau kļuvis tik plašs, ka lai uzrunātu klientus, piegādātājus, partnerus un draugus tika nolemts sākt izdot “Valdo” korporatīvo avīzi. To četras reizes gadā bezmaksas saņems “Valdo” biroju kompleksā strādājošie, noliktavu un loģistikas kompleksu darbinieki, klienti un viesi. Avīzes tirāža 1500 eksemplāri.

“19 gadu laikā, kopš nodibināšanas 1992.gada 17.jūnijā, SIA “Voldemārs” uzņēmējdarbība ir mērķtiecīgi attīstījusies. Uzņēmums no neliela siera tirdzniecības uzņēmuma ir kļuvis par vienu no labākajiem pārtikas produktu ražotājiem un izplatītājiem, jaudīgu loģistikas centru, kā arī plašu biroju kompleksu,” uzsaukumā lasītājiem raksta SIA “Voldemārs” īpašnieks Valdemārs Vaļkūns, piebilstot, ka ne jau lielumā ir tas spēks, bet gan spējās šo potenciālu izmantot, tāpēc arī vajadzīgs šāds izdevums, lai ar tā palīdzību visi iesaistītie kļūtu vēl zinošāki un caur to arī varošāki.

“Iespējams, kāds no biroja kompleksa nomniekiem nemaz nezina, cik izdevīgi būtu izmantot savu kaimiņu pakalpojumus, un tā vietā mēro ceļu uz citu pilsētas malu, tādējādi tērējot laiku un līdzekļus. Tāpēc turpmāk veidosim šādu avīzi, kura arī ir kā piemērs “Valdo” potenciāla izmantošanā, jo avīzi izdot viens no “Valdo” biroju kompleksa nomniekiem – korporatīvo mediju centrs “CorpMedia”, kurš specializējas šādu izdevumu izdošanā. “CorpMedia” pilnībā vai daļēji veido avīzes, biļetenus, žurnālus organizāciju klientiem un/vai darbiniekiem,” raksta Valdemārs Vaļkūns.

Arī “Valdo” biroju kompleksa vadītāja Diāna Viļuma uzsver, ka ar šāda izdevuma palīdzību vēlas panāk vēl efektīvāku komunikāciju ar nomniekiem. “Mums ir tik daudz ko pavēstīt saviem nomniekiem! Daudzi te pavada lielāko dienas daļu, kad birojs ir kas vairāk nekā otrās mājas. Tad gribas zināt gan par papildus iespējām biznesam, gan arī par atpūtas un izklaides iespējām, gan arī par ērtībām, kuras var izmantot “Valdo” birojos. Starp mums ir tik daudz interesantu personību, lieliski pakalpojumu sniedzēji, taču mēs maz viens par otru zinām, tāpēc arī nevaram viens otra pakalpojumus vēl lietderīgāk izmantot,” savā slejā raksta Diāna Viļuma.


SIA “CorpMedia” telpas “Valdo” biroju kompleksā nomā jau otro gadu. “Šī bija tā reize, kad es darbojos ne tikai kā pasūtījuma izpildītājs, bet, būdams viens no “Valdo” biroju kompleksa nomniekiem, ar šīs avīzes palīdzību meklēju atbildes uz tiem jautājumiem, kurus pats iepriekš biju uzdevis,” stāsta SIA “CorpMedia” valdes loceklis un arī izdevuma redaktors Kristians Rozenvalds.

“Drukātiem izdevumiem, tai skaitā šādām klientu un darbinieku avīzēm, joprojām ir ļoti liels potenciāls, lai gan daudzi to pašu cenšas sasniegt ar internet, intranet vai e-pastā nosūtītas ziņu lapas palīdzību. Bet tas nestrādā tikpat efektīvi. Cilvēku laiks pie datora jau ir pārslogots, tāpēc šādi e-risinājumu tiek lasīti retāk un paviršāk. Savukārt, ja avīze ir samaketēta tā, ka vilina ar bildēm un interesantiem virsrakstiem, tad to vismaz apskata un ievērtē mudinājumus, kas iekodēti nosaukumos, fotogrāfijās un to parakstos. Šādu izdevumu rakstus izlasa biežāk nekā e-risinājumu gadījumā,” atsaucoties uz savu profesionālo pieredzi zināja teikt Kristians Rozenvalds.


Lasīt “Valdo” korporatīvās avīzes PDF >>>

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s