„Telegroup” – otrā vieta fiksēto balss sakaru tirgū

SIA „Telegrupa Baltijā”, kas pazīstama kā telekomunikāciju operators „Telegroup”, saskaņā ar apkopotajiem 2010. finanšu gada datiem, ir ierindo godpilnajā otrajā vietā uzreiz pēc SIA „Lattelecom”. 2010.gadu SIA „Telegrupa Baltijā” ir noslēgusi ar 3,54 miljonu latu konsolidēto apgrozījumu Latvijā.
„Telegroup” panākumu pamatā ir strauji augošais IP telefonijas risinājumu tirgus, kurā uzņēmums ir pārliecinošā vadībā, jo jau vairāk nekā 5 gadus darbojas ar nākamās paaudzes telekomunikāciju risinājumiem. IP telefonija ir ieguvusi milzu popularitāti pasaulē un nu jau arī Latvijā. VoIP risinājuma kvalitāte pārspēj ierastās ciparu telefonijas risinājumus un aizstāj gan novecojušās ISDN līnijas, gan arī ciparu telefonu centrāles.

„Mūsu risinājumi nodrošina ne tikai kvalitatīvus sakarus, bet arī zemākas izmaksas un, galvenais, funkcionalitāti, ko nevar piedāvāt analogie risinājumi,” skaidro „Telegroup” attīstības direktors Armands Meirāns.

Šī gada sākumā „Telegroup” sadarbībā ar IP telefonu centrāļu ražotāju „OSS Networks” ieviesa piedāvājumā standartizētu IP telefonu centrāles risinājumu uzņēmumiem, kas vienkopus piedāvā vairākas mūsdienīgai uzņēmējdarbībai vitāli nepieciešamas funkcijas –sarunu ierakstu, interaktīvu balss atbildi, faksu elektronisku sūtīšanu un saņemšanu, fiksēto telefonu vadības rīku, integrāciju ar klientu uzņēmumu aplikācijām (ar CRM un uzņēmuma vadības sistēmām) un detalizētu uzņēmuma zvanu pārskatu.

“Ne velti šogad uzņēmumi migrē uz IP telefonijas risinājumiem, arī turpmāk šī tendence palielināsies, jo beidzot tirgū ir pieejams risinājums, kas pēc savas kvalitātes un funkcionalitātes neatpaliek no pasaules līmeņa ražotājiem (tādiem kā „CISCO” un „Avaya”), bet cenu un pieejamības līmeni nodrošina vismaz 10 reižu zemāku,” komentē Armands Meirāns.

SIA „Telegrupa Baltijā” ir dibināta 1996. gadā. Sākotnēji uzņēmuma mērķis bija nodrošināt balss sakarus zvaniem ārpus Latvijas. Taču jau 2001. gadā SIA „Telegrupa Baltijā” mērķtiecīgi paplašināja savu darbību arī ārpus Latvijas robežām. SIA „Telegrupa Baltijā” kļuva par vienu no būtiskākajiem spēlētājiem starpsavienojumu biznesā, izveidojot tiešos savienojumus ar tādiem Eiropas operatoriem kā „Deutsche Telekom”, „France Telecom”, „TeliaSonera” u.c. Šodien uzņēmums ar gandarījumu var raudzīties uz paveikto, jo ilgstošā pieredze, nepārtrauktā izaugsme un lietpratīgie darbinieki ir nodrošinājuši arī veiksmīgu dalību nozīmīgu valsts un reģionālās nozīmes telekomunikāciju projektu īstenošanā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s