Ielūgums uz „Baltic Connecting” preses konferenci

Pirmdien, 19.septembrī no plkst 11:00 līdz 12:00 viesnīcas Radisson Blu hotel Latvija konferenču zālē Beta 1, Rīgā, Elizabetes ielā 63, notiks Starptautiskajam tūrisma nozares darba semināram „Baltic Connecting 2011” veltītā preses konference.

Preses konferencē Tūrisma attīstības valsts aģentūra informēs mediju pārstāvjus par “Baltic Connecting” darba semināra nozīmi – Latvijas un Baltijas valstu kā unikāla tūrisma galamērķa atpazīstamības veicināšanu ārzemju tūrisma profesionāļu vidū, pieminot 2010 gada pasākuma veismīgo norisi. 

Preses konferencē piedalīsies sadarbības partneri – aviokompānija AirBaltic, atbalstītāji – Rīgas Tūrisma attīstības birojs ”Live Riga”, partneri – Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija un Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija, organizētāji – FTB Latvia.

Atgādinām, ka no 25. līdz 29. septembrim Rīgā jau otro reizi norisināsies plašākais tūrisma nozares darba seminārs „Baltic Connecting”. Tajā piedalīsies tūrisma nozares profesionāļi no Eiropas un Āzijas valstīm

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad dalībnieki varēs iepazīties ar Baltijas valstu, it īpaši Latvijas, tūrisma produktu piedāvājumu, kā arī iegūt plašu informāciju un tikties ar industrijas pārstāvjiem no Eiropas un Āzijas.

Iepriekš šāds seminārs tika rīkots februārī kā „Buy Latvia. Buy the Baltics”, kurš jau radīja ārvalstu tūrisma profesionāļu vidū lielu interesi par Baltijas tūrisma piedāvājumu.

Darba semināra mērķis ir nodrošināt iespēju tūrisma profesionāļiem, valsts iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un citiem tūrisma profesionāļiem apmainīties ar informāciju, idejām un kontaktiem. Tas veicinās Latvijas un Baltijas kā krustpunkta atpazīstamību Eiropas un citu valstu sadarbībā un tūrisma maršrutu veidošanā ārzemju ceļotājiem.

Starptautiskais darba seminārs tūrisma profesionāļiem „Baltic Connecting” ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas tūrisma nozares pasākumiem, un tas veicinās Latvijas kā kvalitatīva tūrisma galamērķa atpazīstamību. Sadarbībā ar Igaunijas un Lietuvas tūrisma padomēm aicinātajiem dalībniekiem būs iespēja iepazīt arī pārejās Baltijas reģiona valstis.

Pasākuma laikā norisināsies darba seminārs ar dalībnieku tikšanos un tūrisma piedāvājumu prezentācijām. Tāpat tiks organizētas dažādas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vienas un divu dienu iepazīšanas tūres.

Pagājušajā gadā pasākumā piedalījās vairāk nekā 180 dalībnieki no 20 Eiropas un Āzijas valstīm. Uz šo brīdi strauji norit dalībnieku reģistrācija 2011. gada pasākumam.

Pasākumu rīko Tūrisma Attīstības valsts aģentūra sadarbībā ar nacionālo aviokompāniju AirBaltic, Enterprise Estonia (Igaunijas tūrisma padomi) un Lietuvas valsts tūrisma departamentu. Pasākumu atbalsta Live Riga un AirBaltic. Organizētājs – ceļojumu aģentūra FTB Latvia – A/S Estravel filiāle Latvijā.

Projekts tiek realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu atbalstu.

Plašāk informācija par pasākumu mājas lapā www.balticconnecting.com

Informāciju sagatavoja:
„FTB Latvia”
„Baltic Connecting” projekta vadītājs Anta Jokste
Tel. 67217617, e-pasts: anta@ftb.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s