Astrologi.lv: Smaidiņu kalendārs – zibenīgs Mēness padomnieks

Astrologi.lv populāro un tautā iemīļoto Mēness kalendāru papildinājusi ar Mēness padomnieku – Smaidiņu kalendāru. Projekts ir unikāls, jo nekas tamlīdzīgs nav atrodams nevienā pasaules pārlūkā. Vairāk nekā 200 nodarbēm mājokļa, veselības, saimniecības, dārza, meža, būvniecības, spodrības, biznesa darbos, kā arī atpūtā, ceļojumos un tamlīdzīgi, tagad ērti, viegli un zibenīgi atrodami labākie laiki neierobežotam laika periodam.


Smaidiņu kalendārs ietilpst Astrologi.lv izzinošajā ciklā „Pats sev numerologs”, palīdzot cilvēkiem pašiem iemantot vērtīgas dabas un planētu ciklu zināšanas, piemērojot tās ikdienas dzīvē.

Projektā apvienots milzīgs klāsts zināšanu no astrologa pieredzes, Mēness cikliskuma izpētes, daudzu pasaules astrologu apkopotā, slavenā Sergeja Vronska padomi, kā arī mantojumā atstātajām Senču gudrībām. 

Projekta autors, sertificēts astrologs Kristaps Baņķis: „Izveidotais kalendārs atvieglo manu darbu ar klientiem, jo apvieno astrologu pieredzi un tautas gudrības. Oktobrī, kad http://www.astrologi.lv paliek 5 gadi, dāvanā saviem uzticamajiem apmeklētājiem pasniedzam iespēju būt zinošākiem ikdienišķu un ne tik ikdienišķu darbu plānošanā. Piemēram, ar pāris klikšķiem var uzzināt, kad ir labākais laiks zobārsta apmeklējumam uzreiz 3 mēnešiem. Turklāt būs atšķirība vai tā būs zoba plombēšana, raušana vai vienkārši higiēnista apmeklējums. Jau šobrīd saņemu pateicības vārdus no jaunajām māmiņām, par padomu, kad ir vislabākais laiks liegt bērnam krūti… Liela sadaļa ir veltīta uzņēmējdarbībai, atspoguļojot sekmīgākās biznesa, finanšu, administratīvo darbu dienas, tajā skaitā pēc Mēness cikla atlasīt tās retās sekmīgākās jauna uzņēmuma dibināšanas dienas. Pavisam kopā – vairāk nekā 200 nodarbes. Projekts ir dinamisks, jo ikviens neatradis vajadzīgo nodarbe var rakstīt un piedalīties turpmākā kalendāra veidošanā.”

Visu jubilejas mēnesi – oktobri – Smaidiņu kalendārs darbosies dāvinājuma režīmā – par baltu velti! Vēl vairāk Astro Vip.lv kluba biedriem tas ir pieejams visa gada garumā.

Smaidiņu kalendāra projekts ir piemērots arī medijiem, kas atspoguļo Mēness ritmu, jo tagad ļaus ērtāk iegūt un atspoguļot lasītājiem vajadzīgās nodarbes – tādas kā matu griešana, zobu labošana, pirts apmeklēšana, atslodzes dienas u.c. Astrologi.lv kā Mēness kalendāra pirmavots Latvijā aicina uz sadarbību medijus.

Pateicoties Latvijā pirmajam, izvērstam un profesionāla astrologa Kristapa Baņķa izveidotajam interneta Mēness kalendāram, www.astrologi.lv pakāpeniski audzējis savu popularitāti. Mēnesī interneta vietni apmeklē ap 100 000 unikālu lietotāju.

Kā rāda www.astrovip.lv statistika, starp 1159 abonentiem 80% ir sievietes, bet vidējais vecums ir 36 gadi.

Astrologi.lv projekti top sadarbībā ar Hipotēku un Zemes banku programmas ALTUM ietvaros.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s