Preses brīfings par Pasaules čempionātu ziemas peldēšanā Jūrmalā

Pirmdien, 10.oktobrī Jūrmalā viesosies Starptautiskās Ziemas peldēšānas asociācijas prezidente Mariia Yrjö-Koskinen un viceprezidents John Coningham-Rolls, lai oficiāli paziņotu par gaidāmā Pasaules čempionāta ziemas peldēšanā norisi Latvijā, Jūrmalā. Pasaules čempionāts ziemas peldēšanā notiks 2012.gada 20.-22.janvāri, Lielupē izcirstā ūdenī netālu no Līvu akvaparka.

Preses brīfings ar Starptautiskās Ziemas peldēšānas asociācijas vadītājiem notiks pirmdiem, 10.oktobrī plkst 13:30 Jūrmalā, Hotel Jurmala SPA (Jomas iela 47/49, Jūrmala). Preses brīfingā piedalīsies arī ziemas peldēšanas kluba “Jelgavas Roņi” vadītājs Aleksandrs Jakovļevs, kurš uzņēmies organizēt un vadīt Pasaules čempionāta orgkomiteju.
Pirms preses brīfinga Starptautiskās Ziemas peldēšānas asociācijas vadītāji viesosies Jūrmalas domē.
Aleksandrs Jakovļevs precizē, ka Pasaules čempionāts ziemas peldēšanā notiek reizi divos gados. Latvijā šāds pasākums notiek pirmo reizi. “Tas ir unikāls notikums, jo pie mums sabrauks ļoti daudz dalībnieku, arī no vistālākajām valstīm. Turklāt viņi sabrauks pie mums tādā laikā, kad citādi pamudināt viņus apmeklēt Latviju un Jūrmalu būtu diezgan pagrūti,” stāsta Aleksandrs Jakovļevs.
“Tagad vairāk neko arī negribētu teikt, lai paliek ko runāt preses brīfingā. Ir daudz man ko stāstīt gan par šī sporta veida specifiskajiem noteikumiem, tradīcijām, kā arī veselīgo ietekmi. Šobrīd jau iezīmējās arī dalībnieku skaits un sastāvs, zināms, kā pavadīsim laiku pirms un pēc aukstās peldēšanas,” uz preses brīfingu ierasties ieinteresē Aleksandrs Jakovļevs.
Lai informētu par pasākumu norisi, ir izveidota arī speciāla mājas lapa internetā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s