Skolām un bibliotēkām dāvinās numeroloģijas datorprogrammas

Numerologs Kristaps Baņķis Annas Brigaderes 150 jubilejas gadam par godu rīko numeroloģijas jeb skaitļu zinību dāvinājuma svētkus visām Latvijas bibliotēkām un skolām. Numerologi.lv aicina pieteikties ikvienu Latvijas bibliotēku, izglītības centru vai mācību iestādi, lai dāvinājumā saņemtu publiski pieejamu numeroloģijas apmācības datorprogrammu „Pats sev numerologs”. 

Numeroloģijas programmā izmantots slavenais A. Brigaderes pasakas tēls Sprīdītis kā numeorloģiskā koda attēlotājs, tādēļ programmas dāvinājuma devīze ir “Sprīdītis apceļo Latviju”. 

„Ar programmas palīdzību varēs mācīties un apgūt skaitļu pasauli, izpētīt sevi caur personīgo Numeroloģisko kodu. Tā atbild uz jautājumiem: “Kas es esmu?”, “Kurp es eju?”, “Ko par mani domā citi?”, “Ko man devuši senči?” “Uz ko es varu paļauties?”. Tas ir lielisks palīgs jauniešiem profesijas izvēlē,” vēsta Kristaps Baņķis. 

Šobrīd studijas publiski pieejamas jau vairāk kā 20 vietās: Rīgas kultūras vidusskolas, Cesvaines, Dundagas vidusskolas, Lielvārdes pilsētas, Saldus novada, Talsu, Valdemārpils, Miezītes, Annenieku, Ludzas Mūzikas pamatskolas, Jēkabpils, Ventspils un citās bibliotēkās. 

Numeroloģija ir sena mācība par skaitļiem un to jēgu. Par numeroloģijas pamatlicēju uzskata joniešu zinātnieku Pitagoru. Mūsdienās numeroloģiju izmanto, lai ar skaitļu palīdzību noteiktu cilvēka raksturu, motivāciju un dzīves mērķus. Numerologi katru alfabēta burtu pielīdzina noteiktam skaitlim, kurā ir ietverta konkrēta nozīme. “Tādēļ vārds un uzvārds, numerologprāt, papildina cilvēka raksturu. Tāpat arī uzņēmumu nosaukumi, ielu, māju, automašīnu un tālruņu numuri uzrāda konkrētu jēgpilnu nozīmi. Šo zīnību pārvaldīšana, numerologprāt, paver iespējas harmonizēt konkrēta cilvēka vēlmes ar apkārtējo pasauli, tajā skaitā noteikt piemērotāko profesiju, talantu un gūt sekmes darbā un biznesā,” skaidro Kristaps Baņķis.

Plašāk par skaitļu nozīmi var lasīt http://www.numerologi.lv lapās. 


Kristaps Banķis ir sertificēts numerologs, Latvijas numerologu biedrības dibinātājs un vadītājs. Kopš 2008. gada izveidojusies sadarbība ar http://www.draugiem.lv, popularizējot numeroloģijas idejas. Kristapa Baņķa izstrādātā numeroloģijas datorprogramma ir unikāla ne tikai Latvijas mērogā, bet arī uzsākusi savu ceļu pasaulē ar mājaslas http://www.numoabc.com palīdzību. 

Kristaps Baņķis plašāk pazīstams arī kā sertificēts astrologs un Mēness kalendāra ieviesējs un popularizētājs Latvijā.

4 comments

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s