Astrologi.lv radīts individuālais Mēness kalendārs

Mēness kalendāra ieviesējs Latvijā Kristaps Baņķis un http://www.astrologi.lv izstrādājis Individuālo Mēness kalendāru, kas iepazīstina ar katram individuāli aprēķinātu Mēness un Saules ciklu un to praktisko nozīmi ikdienā. Iespēju labākai izpratnei, tiek rīkotas ASTRO VIP atvērto durvju dienas.
 
Jaunais kalendārs iekļauts projektu sērijā – „Pats sev astrologs un numerologs”. 

Mēness kalendāra un http://www.astrologi.lv ideju autors Kristaps Baņķis: „Ar lielu prieku pavēstu, ka īstenota sen iecerēta un lolota ideja – universālo Mēness kalendāru savienot ar katram individuālo Mēness un Saules ritmu. Tas ir kā lielisks palīgs sevis izpratnei, dabiskuma izkopšanai un lietderīgai laika plānošanai.

Kad 2005. gadā http://www.astrologi.lv tika veidots Mēness kalendārs, nekas tāds vēl nebija… Kopš tā laika savu garabērnu gadu no gada esmu pilnveidojis un joprojām vortālā pieejamie kalendāri ir informatīvi blīvi, pārskatāmi, kuriem grūti atrast līdzvērtīgu pat visas pasaules mērogā. Tagad, kad daudzi žurnāli un interneta vietnes gājušas šā Mēness kalendāra pēdās, www.astrologi.lv kā pirmrindnieks spēris soli tālāk un, izmantojot interneta vides priekšrocības, radījis katram individuāli aprēķināmu kalendāru.
Rezultātā, jaunais projekts ir unikāls, ko tamlīdzīgi kvalitatīvu neatrast vispasaules tīmeklī!”

Kā norāda www.astrologi.lv, Individuālais Mēness kalendārs sastāv no četrām sadaļām. 

Pirmkārt, astroloģiskie aprēķini pēc konkrētiem dzimšanas datiem nosaka individuālā Mēness cikla sākumu, viduci un noslēgumu, uzrādot konkrētā cilvēka enerģijas ritmu un patēriņu pilnā Mēness ciklā pa Zodiaku – vidēji 27,3 dienas. Līdzīgi noteiktais individuālais Saules cikls aptvers 365 dienu enerģijas kāpumu un kritumu. 

K.Baņķis: „Mēness cikls ir Tavs individuālais enerģijas paisuma un bēguma periods, kas labāk īstenojams, ja sakrīt ar visiem kopējo Mēness ciklu. Daudzi no ikdienā saistītiem stresa sindromiem izriet no neprasmes sadzīvot ar dabas cikliem. Paļaušanās tikai uz mehānisku laika izpratne ir veselības apdraudējums, jo tam bieži vien nav nekāda sakara ar katra iekšējo ritmu. Ja pavēro, var atskārst, ka sagurums „nez no kā” sakrīt ar individuālu Mēness cikla noslēgumu. Savukārt enerģijas pacēlums un “trakumi” sakrīt ar individuālo Pilnmēnesi. Jaunajā projektā to var skaidri nolasīt un pēc tam pārbaudīt dzīvē.” 

Otrkārt, no Saules un Mēness cikla atvasinātā spīdekļu atrašanās individuālos 12 horoskopa namos palīdz izprast dzīves sfēras, tematiku, kur izpaužas planētu un Zodiaka zīmju enerģētika. Nami un to sliekšņi 12 veidos apraksta cilvēka dabisko saikni ar pasauli, apraksta katra iekšēji un ārēji piedzīvoto noteiktā laika posmā. 

Treškārt, Mēness un Saules aspekti parāda spīdekļu mijiedarbību ar planētām un norāda kā individuāli labāk pavadīt dienu, cik tajā ir spriedzes, cik harmonijas, kur sekmīgāk virzīt enerģiju un emocijas. 

Ceturtkārt, numeroloģijas aprēķini jeb Personālā diena pēc dzimšanas datiem uzrādīs katra dienai domātas sekmīgās nodarbes. 

K.Baņķis: „Kā numerologam un astrologam man ir svarīga prasme apvienot abas senās zinātnes, tādēļ īpašs prieks, ka jaunajā projektā tas sekmīgi ir izdevies cilvēkiem saprotamā saturiskā un vizuālā veidā. 
Rezultātā, apvienojot universālo Mēness kalendāru ar individuālo kalendāru, savietojot ar numeroloģijas zinībām un, izmantojot Mēness zibens padomdevēju „Smaidiņu kalendāru”, veiksmīgāk var izmantot katras dienas potenciālu. Patiesībā – dzīvot savu dzīvi iekšējā harmonijā un piepildījumā!” 

Sarežģīto aprēķinu veikšanai un personas datu drošības garantēšanai, individuālais Mēness kalendārs ir pieejams reģistrētajiem ASTRO VIP lietotājiem kopā ar pilnīgi visiem http://www.astrologi.lv pakalpojumiem. 

Lai labāk izprastu individuālo kalendāru, no 6. marta 15 dienu garumā tiek rīkotas ASTRO VIP atvērto durvju dienas, par ko sīkāk var uzzināt http://www.astrovip.lv. 

Pateicoties Latvijā pirmajam, izvērstam un profesionāla astrologa Kristapa Baņķa izveidotajam interneta Mēness kalendāram, www.astrologi.lv pakāpeniski audzējis savu popularitāti. Mēnesī interneta vietni apmeklē vismaz 120 000 unikālu lietotāju. 

Kā rāda ASTRO VIP statistika, starp 995 abonentiem 75% ir sievietes, bet vidējais vecums ir 36 gadi. 

ASTRO VIP radās pakāpeniski un mērķtiecīgi attīstoties astrologi.lv, kā loģiska nepieciešamība apvienot pieaugošo pakalpojumu klāstu, sniedzot lietotājiem ērtu iespēju orientēties daudzajās sadaļās. Šobrīd ikvienam līdz ar ASTRO VIP iegādi ir iespēja vismaz šā projekta ietvaros rezervēt “īpašumā” konkrētu reālu asteroīdu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s