Sākusies pieteikšanās uz pludmales volejbola turnīru „Mediju Kauss 2012”

Jau astoto gadu pēc kārtas tiek organizēts turnīrs pludmales volejbolā „Mediju Kauss”, kas pēdējos gadus arī tradicionāli atklāj pludmales volejbola sezonu. Turnīrs notiks 19.maijā pludmales sporta centrā „Brazīlija”, Jūrkalnes ielā 100.
   

Šo turnīru organizē Beachvolley.lv Latvijas Pludmales Volejbola līga sadarbībā ar mārketinga un producentu kompāniju Beach.lv.
Turnīra mērķis ir pludmales volejbola sezonas atklāšana ar mediju un mediju aģentūru komandu sacensībām pludmales atmosfērā, spēlējot kaislīgāko, stilīgāko un seksīgāko spēli pasaulē – pludmales volejbolu. 
Šo tradīciju savulaik iedibināja sabiedrisko attiecību speciālists, politikas apskatnieks Kristians Rozenvalds kopā ar savu dzīvesbiedri Baibu Lulli, kura ir gan aktīva volejbola spēlētāja, arī skvoša trenere Jelgavā un  Latvijas čempione šajā sporta veidā, kā arī “NRA” žurnāliste.
Aizvadītajos turnīros ir piedalījušās jau vairāk nekā 20 mediju un aģentūru komandas, tai skaitā ziņu aģentūras: “Leta” un “BNS”; televīzijas: LTV un TV3; radio: “SWH+” un Latvijas Radio; laikraksti: “Diena”, “NRA”, “Sporta Avīze” “Spors”, “Zemgales Ziņas” un “Tukuma Ziņas”; portāli: “SportaCentrs.com”, “Apollo”, “Inbox”, “1188”, “Beach.lv”; žurnālu izdevēji: “Rīgas Viļņi” un “CorpMedia”; reklāmas aģentūras: “Media House”, “Mindshare”, “Carat”, “Saatchi & Saatchi”, “Betsafe”, “Vizeum”, “Publicium Media”; sabiedrisko attiecību aģentūras: „Consensus PR”, “RKT-Publicitāte”, “Hauska”, “PR@mail”; kā arī “Kaspersky”, “Gemius”, „Poligrāfijas Apgāds” un „Jelgavas tipogrāfija”.
Mediju Kausa programmā paredzēta LPVL sezonas atklāšanas prezentācija „Pludmales volejbola 2012. gada sezona”, kurā tiks sniegta informācija par sezonas plāniem un nosaukti sponsori; turnīrs, kura starplaikos notiks karsējmeiteņu konkurss par labāko grupu, kas dejos sezonas turnīros; „beach lv” apģērbu līnijas skate, un apbalvošana, pēc kuras turpināsies pasākums pludmales noskaņās ar BBQ un Zelta alu. 

Mediju Kausa nolikums paredz, ka turnīrā var piedalīties mediju, reklāmas vai mediju aģentūru, vai sabiedrisko attiecību uzņēmuma komanda. Sacensībās var piedalīties vīriešu vai sieviešu, vai jauktā komanda, kuras dalībniekiem ir jābūt darba vai autorlīguma attiecībās ar komandu pārstāvošo uzņēmumu. Spēles laikā uz laukuma ir jābūt vismaz diviem radošā darba veicējiem vai uzņēmuma vadītājiem. Ja uz laukuma ir trīs spēlētāji, vienam no tiem ir jābūt sievietei. Dalība sacensībās ir bez maksas. 

Komandas kausa izcīņai aicinām pieteikt līdz 14. maijam, nosūtot pieteikuma anketu uz e-pastu info@beachvolley.lv. Kontakttālrunis informācijai +371 26567429. 
Skatīt 2011.gada turnīra fotogaleriju:
Skatīt citas ziņas par Mediju kauss:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s