Noskaidros labākos skvoša spēlētājus Jelgavā

Svētdien, 27. maijā Jelgavā notiks ikgadējais aktīvās skvoša sezonas noslēguma turnīrs “Igates balva”, kas pulcēs līdz šim lielāko šo sacensību dalībnieku skaitu. Sacensībās piedalās skvošotāji, kas no pagājušā gada rudens piedalījušies Jelgavas fitnesa un sporta centra “Fitland” skvoša līgā. 

“Tā kā pēdējā laikā ievērojami kuplinājušās gan gadu, gan pieredzes ziņā jaunu spēlētāju rindas, šogad pirmo reizi sacensībās būs divu līmeņu grupas. Turnīrā piedalīties plāno ap 30 spēlētāju, par trešdaļu vairāk kā iepriekšējā gada sacensībās. Kopumā līgā iesaistījušies nepilni 50 skvošisti, kas liecina par skvoša popularitātes pieaugumu arī Jelgavā. Bez šiem spēlētājiem ir vēl virkne citu, kas “Fitland” skvošo savam priekam, nepiedaloties sacensībās,” teic sacensību organizatore, skvoša trenere Baiba Lulle. 

Vairums spēlētāju ir no Jelgavas un Ozolniekiem, bet “Fitland” skvošvakarus un turnīrus iecienījuši un sacensībās piedalīsies arī pāris spēlētāji no Rīgas un Jūrmalas. 

Kā ik gadu un līdzīgi kā citus sporta un kultūras pasākumus turnīru sponsorē un balvas būs sarūpējusi “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””. Sacensības atbalsta arī AS “Tukuma piens”, kas dalībniekus cienās ar jaunajiem beztauku jogurtiem “Esi formā”, kā arī SIA “Prestižs”, kas sarūpēs cienastu un dāvanu kartes. 

Sacensības notiks fitnesa un sporta centrā “Fitland” Jelgavā (Dobeles šoseja 7) no plkst. 10. 

Skvošs ir dinamisks, intelektuāls, azartisks raketsporta veids. Jelgava ir viena no sešām Latvijas pilsētām, kur ir skvoša korti. Jelgavas skvoša spēlētāji guvuši labus panākumus Latvijas čempionātā junioriem, Baiba Lulle ir Latvijas čempionātu visa kaluma medaļu īpašniece, tostarp 2011. gada Latvijas čempione.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s